Tabela składek członkowskich na 2018 r. w Okręgu Kieleckim

2. ulgowa     43,-

- młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat,

- członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW,

- mężczyźni od 65 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat,

- kobiety od 60 roku życia, pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat,

3. uczestnik - do lat 16

22,-

4. członkowie odznaczeni odznaką PZW złotą z wieńcami     22,-

II.

SKŁADKA CZŁONKOWSKA ROCZNA na ochronę i zagospodarowanie wód pełna

1. podstawowa

100,-

2. ulgowa

- młodzież szkolna i studenci w wieku 16-24 lat,

- członkowie odznaczeni srebrną i złotą odznaką PZW,

- mężczyźni od 65 roku życia,( w ciągu całego roku w którym ukończono określony wiek) pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat.

- kobiety od 60 roku życia, ( w ciągu całego roku w którym ukończono określony wiek) pod warunkiem posiadania stażu członkowskiego powyżej 10 lat.

58,-
  3. uczestnika - do lat 16     26,-

III. WPISOWE
  1. członka zwyczajnego PZW
    25,-
  2. uczestnika - do lat 16     12,-

IV. LEGITYMACJA CZŁONKOWSKA       5,-

V. SKŁADKA OKRESOWA dla członków PZW

- 1 dniowa                                                                                         20,-

VI.

- 3 dniowa                                                                                40,-

OPŁATA OKRESOWA DLA NIEZRZESZONYCH

- 1 dniowa

- 3 dniowa -

35,-

75,-

1. Sładka członkowska roczna na ochronę i zagospodarowanie wód upoważnia do wędkowania na wodach nizinnych i górskich. Wnoszący składkę roczną na ochronę i zagospodarowanie wód otrzymuje zezwolenie na amatorski połów ryb opatrzone hologramem. Zezwolenie jest ważne do 31 grudnia 2018 r. Druk jest bezpłatny.

2. Składkę członkowską oraz członkowską na ochronę i zagospodarowanie wód  uczestnika uprawnionego do swego łowiska uiszcza młodzież do lat 16. Składka ta upoważnia do wędkowania na wodach ogólnodostępnych w całym kraju.

3.Honorowi członkowie PZW zgodnie § 15 ust. 3 Statutu PZW są zwolnieni ze składki członkowskiej oraz składki członkowskiej na ochronę i zagospodarowanie wód za okazaniem legitymacji nadającej tytuł członka honorowego.

4. Członkowie PZW odznaczeni złotą odznaką z wieńcami zwolnieni są z opłaty składki rocznej na ochronę i zagospodarowanie wód, opłacają tylko składkę członkowską ulgową.

5. Ulgami nie są objęte składki okresowe.

6. Składki okresowe upoważniają do wędkowania na wodach nizinnych i górskich. Wnoszone są wyłącznie w formie przelewu bankowego, internetowego, aplikacji e-Okoń zamieszczonej na stronie www.pzw.org.pl/kielce lub opłaty dokonanej na poczcie. Dodatkowo wędkarz zobowiązany jest do posiadania Karty Wędkarskiej, wypełnionego druku „Zezwolenia okresowego na amatorski połów ryb wędką" pobranego ze strony internetowej Okręgu PZW Kielce i rejestru połowu zamieszczonego przy druku zezwolenia.

Członek zrzeszony- opłacił składkę członkowską w bieżącym roku.

Członek niezrzeszony- brak opłaty składki członkowskiej w bieżacym roku- lecz musi posiadać kartę wędkarską.

Uchwała Nr 27 Zarządu Okręgu PZW w Kielcach z dn. 20.11.2017 r. obowiązuje od 1 stycznia 2018 r.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE DO WYDRUKU