0

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - 24.09.2017

Aktualności | 2017-09-27 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Marcin Piwnik Spinningowym Mistrzem Okręgu

W dniu 24 września na zbiorniku Brody  rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. Sektory seniorów wyznaczone zostały na obu brzegach,  natomiast sektor juniorów wyznaczono od przystani wodnej do przepływu na zbiornik boczny Oczko w miejscowości Krynki.

Na starcie zameldowało się 33 z 36 zapisanych na liście startowej seniorów i 4 juniorów. Zawody rozegrane zostały w dwóch cztero-godzinnych turach. Sędzią głównym zawodów był Zenon Zaczek.

W pierwszej turze wymiarowe ryby złowiło 20 seniorów i wszyscy juniorzy, natomiast w drugiej turze 10 seniorów i 3 juniorów. Zawodnicy ogólnie łowili sporo ryb niestety większość z nich nie miała wymiaru, ale trafiały się też okonie w granicach 30cm.

Mistrzem Okręgu na 2017 w kategorii seniorów został Marcin Piwnik z Koła Brody – 4 pkt. , V-ce Mistrzem Okręgu Grzegorz Łapka z Koła w Suchedniowie – 6 pkt./980, II v-ce Mistrzem Leszek Grelewski z WKS Sum – 6pkt./840. Kolejne miejsca zajęli Dariusz Polanko z Koła w Skalbmierzu 6pkt./600, Adam Wojciechowski – 7pkt./1190 z Koła Ostrowiec Miasto i Adam Błaszkiewicz 7pkt./830 z Koła Małoszówka.

Mistrzem Okręgu na 2017 w kategorii juniorów został Filip Sobczyk z Koła Ostrowiec Huta – 3 pkt. , V-ce Mistrzem Okręgu Jakub Rak z Koła Końskie Miasto – 5pkt./370, II v-ce Mistrzem Bartosz Konieczny z Koła Kielce Iskra – 5pkt./250, natomiast czwarte miejsce zajął Arkadiusz Cisak z Rudek – 7 pkt.

Puchary i medale najlepszym wręczył Marek Lesisz prezes Zarządu Okręgu w Kielcach.

Mistrzowie każdej z kategorii reprezentować będą nasz Okręg na Spinningowych Mistrzostwach Polski.

Protokół z pełnymi wynikami w załączniku.

Zdjęcia z sektora "A" w zakładce "Nasze galerie"