Drugie miejsce naszych juniorów w Rudkach

Aktualności | 2019-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kadra naszego Koła

1 maja w Rudkach odbyły się cykliczne zawody juniorów o Puchar Pokrzywianki. Z zaproszenia otrzymanego od organizatorów skorzystała również reprezentacja naszego Koła, która na zbiórce stawiła się w składzie: Nikola Serafin, Olaf Kowalik oraz Kacper Barański. Naszej młodzieży towarzyszyli m.in. kapitan sportowy Marcin Nowak, Jacek Serafin, Jan Barański oraz Damian Kowalski . W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn z naszego rejonu. Nasza ekipa ostatecznie zajęła drugie miejsce z wynikiem 7 punktów sektorowych. W swoich kategoriach wiekowych Nikola zajęła 3 miejsce natomiast Olaf i Kacper zajęli drugie miejsca. Zwyciężyła drużyna z Koła Ostrowiec Miasto a trzecie miejsce drużyna Ostrowiec-Huta.

Serdecznie gratulujemy naszym juniorom, natomiast organizatorom dziękujemy za zaproszenie i bardzo miła atmosferę, natomiast opiekunom za zaangażowanie i opiekę nad nasza kadrą.