Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody z okazji Dnia Dziecka - 01.06.2019 Wyniki

Aktualności | 2019-06-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 1 czerwca na zbiorniku Brody od strony Rudy odbyły się Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Brody.

W zawodach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody zorganizowane zostały dla dzieci należących do Koła oraz dzieci i wnuków wędkarzy zrzeszonych w Okręgu Kieleckim.

Uczestnicy przed losowaniem stanowisk podzieleni zostali na grupy wiekowe tj. najmłodsza grupa do 10 lat, do 14 lat oraz najstarsza grupa do 18 lat.

Podczas wędkowania wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo część uczestników otrzymała zestawy firmy Traper. Zestawy ufundował Edward Bieliński, właściciel firmy „Lotos” z Kunowa, która zajmuje się produkcją ziem i glin wędkarskich. Kolejnym sponsorem zawodów był Dariusz Kalista właściciel firmy Darspin, który ufundował zestawy wędkarskie oraz gadżety wędkarskie firmy JAXON.

Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek oraz chłodnych napojów. Wszyscy uczestnicy nawet Ci co nie złowili żadnej ryby otrzymali nagrody, które wręczył prezes Maciej Zaczek.

Serdeczne podziękowania dla sponsorów orz uczestników oraz ich opiekunów za tak liczna frekwencję. Wyniki zawodów w załącznikach. 

Wyniki zawodów nie będą uwzględniane do klasyfikacji GP Juniorów.

Zdjęcia dostępne na stronie FB Naszego Koła.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.