Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Zawody Spławikowe o Pucha Wójta Gminy Brody

Aktualności | 2019-07-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 21 lipca na zalewie w Brodach odbyły  się cykliczne zawody o spławikowy Puchar Wójta Gminy Brody. W tym roku o piękne puchary ufundowane przez Panią Wójt Marzenę Bernat rywalizowało 26 uczestników. Podczas zawodów łowione były głównie leszcze oraz trafiały się pojedyncze jazgarze. W tym roku zwyciężył  Andrzej Sikorski uzyskując wynik  1970 gram. Na drugim miejscu uplasował się Marcin Piwnik z wynikiem 1670 gram, natomiast młodszy brat Radosław zajął trzecie miejsce z wynikiem 1595 gram. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Sebastian Kozieł, Kamil Kuzia i Szymon Niewczas. Po zakończeniu zawodów na wszystkich czekał ciepły posiłek.

Podczas podsumowania rywalizacji  prezes Maciej Zaczek wręczył  Pani Wójt piękny album o tematyce wędkarskiej, w którym znajdowała się dedykacja z podziękowaniami za zaangażowanie i wspieranie działalności Koła PZW w Brodach.

Najlepsi  zawodnicy otrzymali z rąk Pani Wójt pamiątkowe puchary.  Kacper Roman jako jedyny junior dzielnie rywalizujący z seniorami otrzymał na pamiątkę poradnik wędkarski.

 

Na koniec Pani Wójt spośród wszystkich uczestników wylosowała numer szczęśliwy dla Jerzego Walkiewicza, który otrzymał wędkę do metody odległościowej.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.