Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

IV Spławikowe Grand Prix w Skalbmierzu

Aktualności | 2019-08-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kamil Kuzia najlepszy w sektorze i II w zawodach

skalbmierz3

W dniu 25 sierpnia 2019 r. na zbiorniku w Skalbmierzu rozegrano IV turę Okręgowych Zawodów Wędkarskich Grand-Prix Okręgu PZW w Kielcach. Organizatorem zawodów było Koło wędkarskie w Skalbmierzu a zawody poprowadził sędzia klasy krajowej kol. Zenon Kwiecień. W zawodach startowało pięciu naszych reprezentantów. Seniorzy: Łukasz Bębas, Kamil Kuzia, Marcin Nowak, Marcin Piwnik i junior - Kacper Barański. W wyniku losowania wszyscy nasi seniorzy wędkowali  w sektorze A. Najlepszy w sektorze okazał się Kamil Kuzia, który uzyskał  7 200 pkt. Łącznie w zawodach Kamil zajął II miejsce. Trzecie miejsce sektorowe zajął Marcin Piwnik z wynikiem 6 500 pkt. W połowie stawki w sektorze uplasowali się Łukasz Bębas i Marcin Nowak. 

Mimo nie najlepszego wyniku w Skalbmierzu Marcin Nowak utrzymał I miejsce w klasyfikacji generalnej. Jego przewaga zmalała do jednego punktu nad następnymi trzema zawodnikami.Liczymy, że w ostatnich zawodach serii, które zostaną rozegrane w dniu 06.10.2019r. na Wiśle w Sandomierzu, Marcin utrzyma I miejsce w Spławikowym Grand Prix Okręgu Kielce.

Jedyny nasz junior startujący w Grand Prix - Kacper Barański z wynikiem 2 105 pkt. zajął w Skalbmierzu IV miejsce. Dotychczasowe dobre wyniki Kacpra dają mu łącznie IV miejsce w klasyfikacji po czterech zawodach.

Wyniki końcowe w odnośnikach poniżej:

SENIORZY

JUNIORZY

WYNIKI PO IV TURACH G-P

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.