Zawody Rejonu IV

Aktualności | 2019-09-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zawody Rejonowe 1

W dniu 01.09.2019 r na Zbiorniku Wióry odbyły się Rejonowe Zawody Spławikowe rejonu IV. Organizatorem zawodów było Koło w Pawłowie, a Sędzią Głównym Kol. Zenon Zaczek z  Koła  w Brodach. W zawodach startowało 8 drużyn, po dwie drużyny z Kół: Brody, Ostrowiec Miasto, Pawłów i po jednej drużynie z Kół: Ostrowiec Huta i Rudki.

W skład drużyn z Koła w Brodach wchodzili:

Brody I:  Marcin Nowak, Michał Turbiarz i junior Olaf Kowalik

Brody II: Łukasz Bębas, Paweł Kita i junior Kacper Barański.

Trzy koła – Brody, Ostrowiec Miasto i Ostrowiec Huta – walczyły o zdobycie Pucharu Rejonu IV i przejęcie go na własność. Koła te już dwukrotnie wygrały  zawody rejonu IV a według regulaminu zawodów zdobywcą pucharu na własność jest Koło, które trzykrotnie wygra zawody.

Zawody wygrała drużyna Ostrowiec Miasto I i zdobyła na własność Puchar Rejonu IV. Drużyna ta zdobyła łącznie 7 pkt, odpowiednio w sektorach A – 3 pkt, B – 1 pkt i C – 3 pkt.

Drugie miejsce zajęła drużyna z Koła Ostrowiec Huta z 9 pkt zdobywając w sektorach – A- 1 pkt,    B -7 pkt i C -1 pkt, a trzecie miejsce druga drużyna z Koła Ostrowiec Miasto z 10 pkt, w sektorach A- 2 pkt, B- 3pkt i C-5 pkt.

Najlepsza nasza drużyna Brody I uplasowała się na czwartym miejscu z 12 pkt a druga drużyna – Brody II zajęła 7 miejsce z 17 pkt

Spośród    naszych zawodników najlepsze wyniki uzyskali – Paweł Kita  i Olaf Kowalik. Obaj zajęli 2 miejsce w swoich sektorach.