Spinningowe Mistrzostwa Teamów Okręgu Kielce

Aktualności | 2019-09-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Łukasz Łata i Mateusz Tuźnik - V-ce Mistrzami Okręgu

Mistrzostwa Teamów

W dniu 01.09.2019r. na zbiorniku Wióry zostały rozegrane Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Kielce Teamów. Nasze Koło reprezentowały dwie drużyny:

Brody I – Łukasz Łata i Mateusz Tużnik

Brody II – Robert Klepacz i Paweł Pająk

Pierwsza nasza drużyna odniosła bardzo duży sukces zajmując II miejsce w zawodach i zdobyła tytuł V – ce Mistrzów Okręgu Kielce.

Oto relacja Łukasza Łaty: „ Ogólnie ciężki dzień, ryba słabo współpracuje, ale kilka wymiarowych udało się skusić. Mieliśmy ładnego szczupaka między 70-80 cm, niestety holowany na lajtowym zestawie przy odejściu wchodzi w silnik dziobowy i zrywa się. Kończymy zawody na 2 miejscu, brakowało tego szczupaka do mistrza, może w przyszłym roku.”

Druga nasza drużyna po pierwszej turze zajmowała bardzo dobre piąte miejsce. Pechowa druga tura, w której nie złowili żadnej miarowej ryby, spowodowała że w łącznej klasyfikacji zajęli siódme miejsce.

Oficjalne wyniki z zawodów będą niebawem dostępne na stronie Okręgu Kielce.