Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Drugie Halowe Zawody Młodzieży z cyklu Zima'2020 - Brody 08.02.2020r.

Aktualności | 2020-02-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wygrana zawodniczek z Brodów.

 

Koło PZW w Brodach było organizatorem II Halowych Zawodów Rzutowych dla młodzieży w cyklu zawodów Zima” 2020. Zawody odbyły się w dniu 8 lutego 2020 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Krynkach. Sędzią Głównym zawodów był Kol. Jacek Kuza. W zawodach startowało 17 zawodników z 5 kół kieleckiego okręgu – Busko Zdrój, Ostrowiec Miasto, Rudki, Kielce 1 i Brody. Zmagania odbywały się w trzech kategoriach wiekowych – do lat 12, 14 i 16. W trzech konkurencjach tzn. 3 – boju spinningowym , rzucie piłeczką do tarczy Arenberga i teście ekologiczno – wędkarskim.

 Rywalizacja była zacięta ponieważ na podstawie wyników osiągniętych przez zawodników w zawodach w Busku i Brodach miała zostać ustalona kadra Okręgu Kielce na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży w Sportach Wędkarskich.

Bardzo dobrze spisały się  dwie nasze reprezentantki, Lena Dwojak i Nikola Serafin.

 Lena Dwojak wygrała w kategorii do lat 12 uzyskując 5 pkt, była pierwsza w  3 – boju  spinningowym oraz zajęła drugie miejsce w rzucie piłeczką i teście wiedzy ekologiczno – wędkarskiej.

Nikola Serafin wygrała w kategorii do lat 14 zwyciężając w 3- boju spinningowym i rzucie piłeczką do tarczy oraz uzyskując drugie miejsce  w teście z wiedzy ekologiczno – wędkarskiej. Nikola zdobyła 4 pkt oraz łącznie 499,85 pkt we wszystkich konkurencjach, był to najlepszy wynik zawodów.

Dzięki bardzo dobrym wynikom w zawodach w Busku i Brodach obie nasze zawodniczki zapewniły sobie start w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Pińczowie w dniach 14 – 16 lutego 2020 roku.

Życzymy jak najlepszych wyników w dalszych występach.

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.