0

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - 27.05.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-06-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 27 maja br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował na zalewie Brodzkim SPŁAWIKWE MISTRZOSTWA KOŁA, których zwycięzca będzie miał prawo startu w Mistrzostwach Okręgu. Rywalizacja toczyła się w dwóch trzygodzinnych turach. Najlepszym zawodnikiem, a zarazem Mistrzem Koła na 2012 rok został Sebastian Kozieł, który w obu turach łącznie złowił  5,16 kg ryb. Na drugim miejscu z łącznym wynikiem 3,9 kg uplasował się Bogusław Bębas, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Pawłowi Kicie, którego wynik z obu tur to 3,0 kg. Kolejne miejsca zajęli: Jan Kita, Jacek Serafin i Leszek Kita. Najlepszych trzech zawodników z rąk Kazimierza Herta, v-ce prezesa naszego koła otrzymali pamiątkowe puchary.

Pozostałe zdjęcia w zakładce "Nasze galerie".

Kolejne zawody tym razem gruntowe zaliczane do cyklu Grand Prix odbędą się 10 czerwca.