Klasyfikacja Grand Prix w kategorii JUNIORÓW na koniec sezonu 2017

Klasyfikacje | 2017-10-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Lp. Nazwisko i Imię Punkty Waga 1 Kowalik Olaf 35 11 615 2 Serafin Magdalena 35 11 085 3 Zaczek Natalia 27 9 845 4 Barański Kacper 21 3 640 5 Serafin Aleksandra 16 4 910 6 Piwnik Aleksandra 7 400 7 Wietrzyński Bartosz 6 10 8 Lesiak Grzegorz 5 95 9 Gębura Kacper 4 90 10 Wójcik Maciej 3 75 ... więcej

Klasyfikacja Grand Prix Koła Brody w kategorii SENIORÓW na koniec sezonu 2017

Najlepsza "10" w klasyfikacji ogólnej: Lp. Nazwisko i Imię Punkty Waga 1 Piwnik Marcin 140.5 27 465 2 Pająk Paweł 115.0 22 060 3 Sikorski Andrzej 97.5 13 645 4 Piwnik Radosław 92.0 17 125 5 Kozieł Sebastian 86.5 12 995 6 Mazur Kamil 65.5 8 710 7 Bębas Łukasz 63.0 6 425 8 Bębas Bogusław 60.0 12 155 9 Walkiewicz Jerzy 58.0 9 965 10 Kawalec Jacek 41.5 6 170 ... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 22.10.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-10-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

22 października odbyły się ostatnie już zawody zaliczane do ogólnej klasyfikacji Grand Prix Koła Brody. Jak co roku ostatnie zawody sezonu rozegrane zostały w dyscyplinie spinningowej. Tradycyjnie zawody wygrał Marcin Piwnik potwierdzając, że zasłużył na miano Najwszechstronniejszego Wędkarza Koła Brody w roku 2017. Marcin w niedzielę złowił 6 ładnych okoni ważących 980 gram deklasując rywali. Drugie miejsce zajął Albert Maciejczak z wynikiem 245 gram. Był to dopiero jego drugi start w naszych zawodach. Miejsce na podium zawdzięcza ładnemu okoniowi ważącemu ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 15.10.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-10-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne Towarzyskie Zawody Spinningowe zaliczane do rocznej klasyfikacji GPx Koła odbyły się na zalewie Brody w dniu 15.10.2017. Zwyciężył Marcin Piwnik uczestnik i reprezentant Okręgu Kielce w Spinningowych Mistrzostwach Polski, które odbyły się w dniach 06-08.10 w Sulejowie. Marcin złowił 3 okonie i uzyskał 430 punktów. Drugie miejsce zajął Karol Maciejczak z wynikiem 285 punktów, natomiast trzeci był Bogusław Bębas z wynikiem 215 pkt. Kolejne miejsca zajęli Paweł Pająk – 210 pkt., Andrzej Sikorski – 205pkt. i Radosław Piwnik –175 ...... więcej

Otwarte Zawody Spinningowe o Puchar Prezesa Koła Brody - 08.10.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-10-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 8 października na zalewie brodzkim odbyły się Zawody Spinningowe o Puchar Prezesa Koła PZW w Brodach. W zawodach uczestniczyło 21 zawodników. Oprócz naszych reprezentantów udział w zawodach wzięła silna grupa zawodników z Koła PZW Skarżysko - Miasto oraz z Koła PZW Ostrowiec - Miasto. Warunki atmosferyczne nie sprzyjały uczestnikom, bowiem wiał silny wiatr i padał deszcz. Zaraz na początku zawodów kolega Emil Kania ze Skarżyska na małego woblera przy brzegu złowił pięknego, prawie 70 cm szczupaka. Jako jedyny zawodnik ...... więcej

Zakaz wędkowania na zbiorniku Ruśna od 15.10.2017

Aktualności | 2017-10-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

KOMUNIKAT Zarząd Koła PZW w Brodach informuje, że od dnia 15 października br. do dnia 31 grudnia br. na zbiorniku Mały Staw tzw. „Ruśna” będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wędkowania. Zakaz ten został uchwalony przez Prezydium Zarządu Okręgu w Kielcach. Powyższa uchwała jest wynikiem działań podjętych przez Zarząd Koła PZW w Brodach, który na podstawie prowadzonych przez ostatnie lata obserwacji i kontroli SSR stwierdził, że po jesiennych zarybieniach bardzo duża populacja świeżo wpuszczonych ryb migruje do zbiornika Ruśna, gdzie niewymiarowe ...... więcej

Film z zawodów Spinningowych o Mistrzostwo Koła Brody

Aktualności | 2017-10-09 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zapraszamy do oglądania relacji z II zawodów o Spinningowe Mistrzostwo Koła Brody. Film przygotowany przez kolegę Kamila Mergalskiego. Link: https://youtu.be/UE-D2mhQqxg... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 01.10.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-10-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W pierwszym dniu października odbyły się ostatnie zaplanowane na ten sezon Towarzyskie Zawody Gruntowe. Mimo porannego przymrozku na zbiórce o godz. 6.00 stawiło się 21 uczestników. Podczas rywalizacji zawodnicy odławiali głównie drobne lub bardzo drobne leszcze. Złowione zostało również kilka płotek i dwa wymiarowe jazie. Zawody wygrał Sebastian Kozieł, który wykorzystał fakt wylosowania skrajnego stanowiska gdzie złowił 2,645 kg ryb. Drugie miejsce zajął prezes Maciej Zaczek łowiąc 11 leszczyków i płotkę o łącznej wadze 2,170 ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - 24.09.2017

Aktualności | 2017-09-27 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 24 września na zbiorniku Brody rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. Sektory seniorów wyznaczone zostały na obu brzegach, natomiast sektor juniorów wyznaczono od przystani wodnej do przepływu na zbiornik boczny Oczko w miejscowości Krynki. Na starcie zameldowało się 33 z 36 zapisanych na liście startowej seniorów i 4 juniorów. Zawody rozegrane zostały w dwóch cztero-godzinnych turach. Sędzią głównym zawodów był Zenon Zaczek. W pierwszej turze wymiarowe ryby złowiło 20 seniorów i wszyscy juniorzy, ...... więcej

Zawody Spławikowe – 17.09.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-09-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 17 września odbyły się kolejne zawody zorganizowane przez nasze Koło. Tym razem były to zawody spławikowe, które zakończyły cykl zawodów w tej dyscyplinie zaliczany do klasyfikacji na najlepszego „spławikowca” Koła. Ryby podczas zawodów bardzo słabo żerowały. Łowione były głównie małe leszczyki i jazgarze. Po raz kolejny klasę pokazał Marcin Piwnik, który obecnie prowadzi w ogólnej klasyfikacji i potwierdza, że jest wędkarzem wszechstronnym odnosząc sukcesy w każdej metodzie połowu. Marcin wygrał z ...... więcej