0

Zawody Spławikowe – 17.09.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-09-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 17 września odbyły się kolejne zawody zorganizowane przez nasze Koło. Tym razem były to zawody spławikowe, które zakończyły cykl zawodów w tej dyscyplinie zaliczany do klasyfikacji na najlepszego „spławikowca” Koła. Ryby podczas zawodów bardzo słabo żerowały. Łowione były głównie małe leszczyki i jazgarze. Po raz kolejny klasę pokazał Marcin Piwnik, który obecnie prowadzi w ogólnej klasyfikacji i potwierdza, że jest wędkarzem wszechstronnym odnosząc sukcesy w każdej metodzie połowu. Marcin wygrał z ...... więcej

Marcin Piwnik Spinningowym Mistrzem Koła Brody na 2017 rok

W dniu 10 września rozegrana została druga tura Spinningowych Mistrzostw Koła Brody. Wystartowało w zawodach 17 uczestników. Aż siedem osób niestartujących w pierwszej turze zdecydowało się na udział w drugiej turze. Pogoda tym razem dopisała, a z rybami też nie było najgorzej, ponieważ tylko dwóch zawodników zakończyło rywalizację bez wymiarowej ryby. W drugiej turze wygrał Bogusław Bębas, który złowił pięknego szczupaka oraz trzy okonie. Niestety zerowy wynik z pierwszej tury pozbawił go możliwości zajęcia czołowego miejsca w ...... więcej

Złote mistrzostwa

Aktualności | 2017-09-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Podczas mistrzostw nie zabrakło sportowej rywalizacji. W reprezentacji naszego kraju znalazła się aż trójka rzutowców z Brodów. Startowali oni w dwóch konkurencjach, tj. skishmulti i odległość multi. W skishumulti po raz kolejny niepokonanym okazał się Jan Kita, który już po raz czwarty wywalczył sobie tytuł mistrza świata w tej konkurencji, pokonując tym samym czołowych zawodników z całego świata. Skishmulti polega na celnym trafieniu ciężarkiem o wadze 18 g do żółtej tarczy o średnicy 76cm, znajdującej się ...... więcej

Towarzyskie Zawody Nocne - 26/27.08.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-09-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 26-27 sierpnia odbyły się trzecie, a zarazem ostatnie zaplanowane w tym sezonie zawody nocne. Na zbiórce stawiło się 22 uczestników lubiących połowy nocą. Pomimo przechodzącego frontu najlepszym zawodnikom udało się złowić po kilka leszczy. Po raz kolejny bezkonkurencyjny okazał się Marcin Piwnik, który uzyskał 4825 punktów. Drugie miejsce zajął Sebastian Kozieł z wynikiem 3085 punktów, natomiast na trzecim miejscu rywalizację zakończy Paweł Pająk z wynikiem 2850 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Jerzy ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła - Zawody Nr1 - 20.08.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-09-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 20 sierpnia pomimo ciągłych i intensywnych opadów deszczu odbyła się pierwsza tura Spinningowych Mistrzostw Koła. Z uwagi na niekorzystne warunki atmosferyczne na zbiórce ustalono, że tura zostanie skrócona do 3 godzin. W tak trudnych warunkach ośmiu zawodników złowiło ryby. Zawody wygrał Marcin Piwnik, który w pierwszym rzucie złowił szczupaka 53 cm i później dołowił jeszcze 2 okonie. Drugie miejsce zajął jego brat Radosław Piwnik, który złowił 2 okonie. Pozostali zawodnicy z wymiarowymi rybami mieli tylko po ...... więcej

Towarzyskie Zawody dla młodzieży "Zakończenie wakacji" - 26.08.2017 Wyniki

W dniu 26.08.2017r Zarząd Koła zorganizował Zawody dla młodzieży "Zakończenie wakacji". Uczestnicy łowili na Małym Stawie (Zbiorniku Ruśna) w jednej trzygodzinnej turze. Zawody tym razem wygrał Olaf Kowalik z wynikiem2,24 kg który złowił kilka karasi złocistych i leszczyków. Drugie miejsce zajęła Magda Serafin z wynikiem 1,085 kg, natomiast na trzecim miejscu uplasowała się Ola Serafin z wynikiem 0,325 kg. Najlepsi uczestnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.... więcej

Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym - Puławy 2017

Aktualności | 2017-08-29 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 12-14 sierpnia 2017 roku w Puławach odbyły się 65 Indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym. Zawodnicy WKS „Kiełb Brody”, należący do Koła w Brodach, reprezentujący Okręg PZW w Kielcach wystąpili w składzie: Donata Żelazowska, Magdalena Serafin, Natalia Zaczek, Aleksandra Serafin, Jan Kita, Paweł Kita i kierownik ekipy Jacek Serafin. Tegoroczne Mistrzostwa Polski można uznać za jedne z najbardziej udanych dla naszych rzutowców. Miłą niespodziankę sprawiły nasze juniorki Natalia, która uzyskała maksymalny wynik w skishu ...... więcej

Towarzyskie Zawody dla młodzieży "Zakończenie wakacji" - 26.08.2017 Zaproszenie

Aktualności | 2017-08-20 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza na Towarzyskie Zawody dla Młodzieży - "Zakończenie wakacji" Zbiórka uczestników nad Małym Stawem (Ruśna) w sobotę 26 sierpnia o godzinie 8.00. Dla najlepszych przewidziane są nagrody rzeczowe. Zawody te będą zaliczane do "Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła - kategoria Junior".... więcej

Towarzyskie Zawody Nocne - 26/27.08.2017 - Zaproszenie

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza na Towarzyskie Zawody Nocne. Zbiórka uczestników nad zalewem od strony Rudy (w okolicy szkoły) w sobotę 26 sierpnia o godzinie 19.00. Dla najlepszych przewidziane są pamiątkowe puchary oraz nagroda do rozlosowania spośród uczestników Zawody te będą zaliczane do Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła oraz do klasyfikacji "Zawody nocne". ... więcej

"Zawody o puchar Wójta" - 13.08.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-08-15 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 13 sierpnia, jak co roku podczas wakacji, na zbiorniku Brody w pobliżu szkoły w Rudzie odbyły się Zawody oPuchar Wójta. W tym roku, aby urozmaicić charakter zawodów o puchar Pani Wójt Marzeny Bernat Zarząd Koła podjął decyzję, aby uczestnicy mogli łowić wybraną przez siebie metodą połowu: spławikową lub gruntową. Rywalizacja trwała 3 godziny. Przechodzący front atmosferyczny niewątpliwe miał wpływ na wyniki połowów, ponieważ bardzo słabo żerowały większe egzemplarze leszczy. Zawody, tak jak tydzień temu, wygrał Kamil Kuzia, ...... więcej