0

Zawody z Okazji Dnia Dziecka - 02.06.2018

Aktualności | 2018-06-02 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 2 czerwca na zbiorniku Brody od strony Rudy odbyły się Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Brody. W zawodach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody zorganizowane zostały dla dzieci należących do Koła oraz dzieci i wnuków wędkarzy zrzeszonych w Okręgu Kieleckim. Uczestnicy przed losowaniem stanowisk podzieleni zostali na grupy wiekowe. Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek oraz chłodnych ...... więcej

Dzień Dziecka - Spławikowe Zawody dla Dzieci i Młodzieży - 02.06.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-05-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE Zarząd Koła PZW w Brodach serdecznie zaprasza na Otwarte Spławikowe Zawody dla Dzieci i Młodzieży z okazji Dnia Dziecka. Udział w zawodach mogą wziąć dzieci i młodzież opłacające składki, ale również wszystkie dzieci, których rodzice lub dziadkowie są wędkarzami Kół zlokalizowanych w Okręgu Kielce. Zbiórka uczestników w dniu 02.06.2018r. nad zalewem Brody w okolicy przystanku w Rudzie o godzinie 8.00. Zawody zostaną rozegrane w jednej turze. Zawody odbędą sie z podziałem na trzy grupy wiekowe tj.: - do 10 lat - do 14 lat - ...... więcej

Nagrody finansowe Wójta Gminy Brody dla wędkarzy rzutowych!

Aktualności | 2018-05-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Nagrody z rąk Pani Wójt Marzeny Bernat otrzymali: Jan Kita, który zdobył tytuł Mistrza Świata, Magdalena Serafin – Wicemistrzyni Świata, tryumfatorzy w Pucharze Polski: Donata Żelazowska (złoty medal), Pawła Kita (srebrny medal), Aleksandra Serafin (srebrny medal), Magdalena Serafin (srebrny medal), Nikola Serafin, która zajęła trzecie miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży oraz Leszk Kita - trener drużyny. Poniżej link do artykułu umieszczonegona stronie Gminy ...... więcej

Okręgowa Olimpiada Młodzieży Okręgu Kieleckiego PZW w Sportach Wędkarskich

W weekend 19-20 maja odbyła sie Okręgowa Olimpiada Młodziezy w Sędziszowie. Nasze Koło reprezentowali w drużynie: Nikola Serafin, Magda Serafin, Kacper Barański, natomiast indywidualnie wystapili: Natalia Zaczek iOlaf Kowalik. Ponizej link z wynikami i zdjęciami ze strony PZW Okregu wKielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/170667/60/okregowa_olimpiada_mlodziezy_okregu_kieleckiego_pzw_w_sportach_w... więcej

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich BOLESŁAWIEC 2018 - wyniki

Aktualności | 2018-05-21 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 10-13 maja w miejscowości Bolesławiec nad Prosną odbyła się Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich BOLESŁAWIEC 2018, którą organizował Okręg PZW Kalisz. Udział w zawodach wzięli reprezentanci naszego Koła, którzy występowali w barwach Okręgu w Kielcach. Wyniki zawodów zamieszczone zostały w załączniku. ... więcej

Relacja z zawodów dla dzieci i młodzieży

Aktualności | 2018-05-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 12 maja Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował Towarzyskie Spławikowe Zawody dla Juniorów. Aby zachęcić młodych wędkarzy do udziału w zawodach dla juniorów prezes Maciej Zaczek rozesłał do każdego młodego zrzeszonego w Naszym Kole uczestnika pisemne zaproszenie na sobotnie zawody. Miło jest nam poinformować, że na zaproszenie odpowiedziało aż 12 osób pomimo, że cztery nasze reprezentantki w tym samym czasie brały udział w zawodach wyjazdowych. Zawody rozegrane zostały na zbiorniku Ruśna (zbiornik za torami) w jednej w jednej 2,5 ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła - 13.05.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-05-15 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 13 maja odbyła się druga tura Spławikowych Mistrzostw Koła. Zawody rozegrane zostały nazalewie w okolicy szkoły w Rudzie. Zostały wydzielone dwa sektory z pasem neutralnym w środku. W drugich zawodach o spławikowe mistrzostwo udział wzięło 14 wędkarzy. Drugą turę zawodów wygrał łowiący w bardziej rybnym sektorze „B” Radosław Piwnik z wynikiem 3250 gram, drugie miejsce zajął zwycięzca sektora „A” Łukasz Bębas z wynikiem 260 gram, a trzecie miejsce zajął łowiący w sektorze „B” Marcin Nowak z wynikiem 2875 gram. ...... więcej

Międzynarodowe Zawody Rzutowe o Puchar Ziemi Śląskiej im. Alfreda Kubicy - Rewelacyjny występ

Aktualności | 2018-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 27 - 29 kwietnia zawodnicy z Gminy Brody wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Rzutowych o Puchar Ziemi Śląskiej im. Alfreda Kubicy, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Wędkarze należący do Koła PZW w Brodach oraz Wędkarskiego Klubu Sportowego „Kiełb” Brody wystąpili w składzie ( Jan Kita, Paweł Kita, Donata Żelazowska, Natalia Zaczek, Magdalena Serafin i Aleksandra Serafin i kierownik drużyny Jacek Serafin). Zawody te były pierwszymi w tym roku zawodami z cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski w ...... więcej

Rzutowe Mistrzostwa Koła zaplanowane na 05.05.2018 zostają przełożone

Aktualności | 2018-05-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

KOMUNIKAT Zarząd Koła PZW Brody informuje, że Rzutowe Mistrzostwa Koła zaplanowane na sobotę 5 maja br. zostaną rozegrane w innym terminie. Dokładna data zawodów podana zostanie odpowiednio wcześniej na stronie internetowej Koła. Za zmianę serdecznie przepraszamy! Zarząd Koła PZW Brody.... więcej

I Tura Spławikowych Mistrzostw Koła - 29.04.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-04-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 29 kwietnia odbyła się pierwsza tura (z zaplanowanych dwóch tur) Spławikowych Mistrzostw Koła. Zawody rozegrane zostały nazalewie Brody w okolicy szkoły w Rudzie. Zostały wydzielone dwa sektory z pasem neutralnym w środku. W rywalizacji udział wzięło 22 wędkarzy. Rezultaty najlepszej „piątki” w poszczególnych sektorach: TURA I / Sektor A 1. Michał Turbiarz – 6385 gram (1 pkt. sektorowy) 2. Radosław Piwnik – 1425 gram (2 pkt.) 3. Kamil Sułecki – 1070 gram (3 pkt.) 4. Jan Barański – 650 gram (4 pkt.) ...... więcej