0

Zwycięstwo na zawodach dla dzieci i młodzieży w Rudkach.

Aktualności | 2018-04-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 28 kwietnia na zbiorniku w Rudkach odbyły się zawody dla dzieci i młodzieży „O Puchar Kamiennej”. Są to cykliczne zawody organizowane wiosną przez tamtejsze Koło. W tym roku naszą drużynę reprezentowali: Piotr Turbiarz, Olaf Kowalik oraz Kacper Barański. W sumie nasza ekipa złowiła 20,5 kg ryb wygrywając klasyfikację drużynową. Drugie miejsce zajęła reprezentacja koła Ostrowiec Huta a trzecie miejsce druga reprezentacja z Rudek Indywidualnie Kacper Barański z wynikiem 9,7kg! zajął 2 miejsce. Serdecznie gratulujemy naszej młodzieży. ...... więcej

Wyniki zawodów o Spławikowe Mistrzostwo Koła w kat. Juniorów - 21.04.2018

W sobotę 21 kwietnia odbyły się pierwsze zawody spławikowe dla dzieci i młodzieży zrzeszonej w naszym Kole. Zawody o miano Spławikowego Mistrza Koła rozegrane zostały na zbiorniku „Oczko” w jednej turze trwającej 3 godziny. Zwyciężyła najmłodsza uczestniczka Nikola Serafin, która złowiła 3040 gram. Drugie miejsce zajęła jej siostra Ola z wynikiem 2710 gram a na trzecim miejscu uplasował się Olaf Kowalik z wynikiem 680 gram. Czwarte miejsce zajął Kacper Barański z wynikiem 115 gram. Podczas zawodów złowione zostały leszcze, liny, jazie ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - 22.04.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-04-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wyniki 10najlepszychzawodników: Lp. Nazwisko i Imię Punkty do GPx Waga 1 Piwnik Radosław 10 5 675 2 Bębas Łukasz 9 3 360 3 Kozieł Sebastian 8 1 945 4 Piwnik Marcin 7 1 880 5 Sułecki Kamil 6 1 615 6 Kuzia Kamil 5 1 155 7 Bębas Bogusław 4 1 145 8 Lis Bogdan 3 890 9 Sikorski Andrzej 2 845 10 Kawalec Jacek 1 815 ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła w kategorii Juniorów - 21.04.2018 Zmiana miejsca zawodów!!!

Aktualności | 2018-04-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza JUNIORÓW na SpławikoweMistrzostwa Koła. Pierwsza tura zawodów odbędzie się21 kwietnia br. ZMIANA MIEJSCA ZAWODÓW: Zbiórka zawodników o godzinie 8.00 nad zbiornikiem "Oczko". Z uwagi na remont drogi powiatowej dojazd do zbiornikaod stronykrajowej Nr 9 (dojazdem do ośrodka "Oczko") ... więcej

Szczepan Czarnecki Gruntowym Mistrzem Koła Brody na 2018 rok

W dniu 15 kwietnia odbyła się druga tura Gruntowych Mistrzostw Koła. Zawody ponownie odbyły się nadużym zalewie w okolicy szkoły w Rudzie. Zostały wydzielone dwa sektory z pasem neutralnym w środku. W rywalizacji udział wzięło 38 zawodników. Pierwsze miejsce w drugiej turze mistrzostw zajął Krzysztof Dudek, który w sektorze A uzyskał wynik wynoszący 8185 gram. Drugie miejsce z wynikiem 8120 gram zajął Szczepan Czarnecki, który ponownie wygrał swój sektor potwierdzając, że gruntową metodę połowu opanował bardzo dobrze. Trzecie miejsce ...... więcej

I Tura Gruntowych Mistrzostw Koła - Wyniki

Aktualności | 2018-04-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 8 kwietnia Zarząd Koła Brody zorganizował pierwszą turę (z zaplanowanych dwóch tur) Gruntowych Mistrzostw Koła. Zawody odbyły się nazalewie Brody w okolicy szkoły w Rudzie. Zostały wydzielone dwa sektory z pasem neutralnym w środku. W rywalizacji udział wzięła rekordowa liczba 42 wędkarzy! Bardzo cieszy fakt ze co roku w zawodach udział bierze coraz większa liczba wędkarzy zrzeszonych w naszym Kole. Przykładem jest Szczepan Czarnecki który wygrał swój sektor, a zarazem I turę Mistrzostw z wynikiem 9735 gram!!!, a w tym roku dołączył do ...... więcej

Życzenia

Aktualności | 2018-03-31 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych, Radosnego wiosennego nastroju, Serdecznych spotkań w rodzinnym gronie Dla wszystkich kolegów Wędkarzy oraz ich bliskich Życzy Zarząd Koła Brody.... więcej

UWAGA: Tarlisko pomiędzy mostami

Zarząd Koła PZW w Brodach informuje, że od dnia 31 marca br. do dnia 02 czerwca br. na obu brzegach rzeki Kamiennej pomiędzy mostem w Dziurowie a mostem w Stykowie będzie obowiązywał bezwzględny zakaz wędkowania. W dniu 27 marca brzegi wokół tarliska zostałyoznakowane tablicami informacyjnymi. Tarlisko ustanowione w ubiegłym roku spotkało się z uznaniem dużej grupy etycznych wędkarzy (nie tylko z naszego Koła), którym zależy na prawidłowym i skutecznym naturalnym rozrodzie ryb w zalewie brodzkim. W związku z powyższym Zarząd Koła PZW w Brodach ...... więcej

Bardzo udany występ naszych reprezentantów w Ogólnopolskim Turnieju Halowym

W dniu 24 marca 2018 r. w hali PMOS w Busku-Zdroju odbył się już XXVIII Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach. Na starcie buskiego Turnieju stanęło tym razem 65 zawodników z 10 przodujących ośrodków wędkarstwa rzutowego w Polsce tj. z okręgów PZW Katowice, Kielce, Lublin, Poznań, Warszawa, Białystok, z Klubu Sportowego Castingsportu „Beskidy" Godziszka, z kół okręgu kieleckiego PZW w Busku, Brodach, Kazimierzy Wielkiej i Kielcach 1 oraz z czeskiego okręgu Ostrawa i z miejskiej organizacji we ...... więcej

Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe "Zima 2018" O Puchar Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego

17 marca 2018 r. w Publicznym Gimnazjum w Szewnie odbyły się Okręgowe Halowe Zawody Rzutowe o Puchar Prezydenta Miasta J. Górczyńskiego. Organizatorem zawodów było koło PZW Ostrowiec Miasto. W czwartych i ostatnich zawodach cyklu "Zima 2018" rywalizowali ze sobą młodzi zawodnicy z Rudek, Buska-Zdroju, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego oraz Brodów. Nasze koło reprezentowali: Nikola Serafin, Kacper Barański, Natalia Zaczek, Magdalena Serafin i Aleksandra Serafin. Wraz z nimi do Ostrowca udali się dwaj opiekunowie-trenerzy: Paweł Kita i Jacek Serafin. Nasi ...... więcej