0

I tura Spławikowych Mistrzostw Koła - 12 maja 2019 Wyniki

Aktualności | 2019-05-14 | Publikujący: Koło PZW-Brody

I tura spławikowych Mistrzostw Koła odbyła się w niedzielę 12 maja. Na starcie zawodów stanęło 26 uczestników. Zawody zostały rozegrane w dwóch trzynastoosobowych sektorach. Ryby głównie małe i średnie leszcze oraz płotki bały słabo. Pod brzegiem batem bądź tyczką trudno było cokolwiek złowić, zatem większość uczestników łowiła metodą odległościową. Najlepszymi w swoich sektorach okazali się: Sektor A – Marcin Nowak - 2735 pkt. Sektor B – Michał Turbiarz - 2800 pkt. Na zakończenie zawodów prezes ...... więcej

Zawody dla Kadetów i Juniorów - 27.04.2019 Wyniki

Aktualności | 2019-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 27 kwietnia nad zbiornikiem Ruśna odbyły się pierwsze w tym roku Towarzyskie Zawody dla Młodzieży. Rywalizacja została przeprowadzona w dwóch kategoriach wiekowych tj. do 15 lat oraz do 20 lat. W grupie młodszych uczestników zwyciężyła Nikola Serafin z wynikiem 2230 gram, drugie miejsce zajął Wojciech Niewicki z wynikiem 2005 gram, natomiast trzecie miejsce zajął Kacper Barański z wynikiem 1700 gram. W grupie do 20 lat wygrał Olaf Kowalik z wynikiem 4940 gram, druga byłaMagda Serafin z wynikiem 2740 gram na trzecim Natalia Zaczek z wynikiem 220 gram. ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - Brody 02.06.2019

Zgodnie z terminarzem imprez okręgowych Spinningowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Kielcach kat. Seniorów i Juniorów odbędą się 2 czerwca 2019 r. na zbiorniku Brody.Zbiórka uczestników o godz. 6.00 na nowym parkingu obok zalewu od strony miejscowości Krynki.Zawody zostaną rozegrane zgodnie z obowiązującym regulaminem Spinningowych Mistrzostw Okręgu PZW w Kielcach. Zobowiązuje się Zarządy Kół i Klubów do przekazania regulaminu startującym zawodnikom. Teren zawodów:- seniorzy:Sektor A - lewy brzeg zalewu od strony miejscowości Ruda- od ...... więcej

Drugie miejsce naszych juniorów w Rudkach

1 maja w Rudkach odbyły się cykliczne zawody juniorów o Puchar Pokrzywianki. Z zaproszenia otrzymanego od organizatorów skorzystała również reprezentacja naszego Koła, która na zbiórce stawiła się w składzie: Nikola Serafin, Olaf Kowalik oraz Kacper Barański. Naszej młodzieży towarzyszyli m.in. kapitan sportowy Marcin Nowak, Jacek Serafin, Jan Barański oraz Damian Kowalski . W rywalizacji udział wzięło 6 drużyn z naszego rejonu. Nasza ekipa ostatecznie zajęła drugie miejsce z wynikiem 7 punktów sektorowych. W swoich kategoriach ...... więcej

Ireneusz Nowakowski Spinningowym Mistrzem Koła Brody

Aktualności | 2019-05-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 1 i 3 maja zostały rozegrane zawody spinningowe, które wyłoniły spinningowego Mistrza Koła PZW w Brodach w 2019 roku. Ireneusz Nowakowski okazał się najlepszy w dwóch turach zawodów i zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Koła PZW w Brodach. Drugie miejsce zajął Robert Klepacz a trzecie Paweł Kowalski. W każdej turze zawodów startowało po 24 zawodników. W pierwszej turze jedynie 5 zawodników złowiło klasyfikowane w zawodach ryby. Druga tura okazała się jeszcze gorsza - tylko dwóch zawodników złowiło wymiarowe ...... więcej

Brzeg zalewu pomiędzy restauracją Karpik a betonami wyłączony z wędkowania

Aktualności | 2019-04-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W związku z zaplanowanymi Spinningowymi Mistrzostwami Koła 1 maja oraz 3 maja brzeg od strony m. Krynki na odcinku od restauracji 'Karpik" do "betonów" będzie wyłączony z wędkowania w godzinach 5.00 - 11.00. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy. Zarząd Koła PZW Brody.... więcej

ŻYCZENIA

Aktualności | 2019-04-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wesołych Świąt Wielkanocnych, dużo zdrowia, radości, pogody ducha, smacznej święconki i mokrego poniedziałku życzy Zarząd Koła PZW Brody.... więcej

Zaproszenie na zawody dla Dzieci i Młodzieży - 27.04.2019

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza na pierwsze w tym roku Towarzyskie Zawody dla Dzieci i Młodzieży Zbiórkauczestników o godz. 8.00 w sobotę27 kwietnia br. nad zbiornikiem RUŚNA (Mały Staw za torami) Uczestnicy proszeni są o zabranie siatek do przechowywania złowionych ryb. Zawody przeprowadzone zostaną w dwóch kategoriach wiekowych: do 15 lat oraz od 16 lat do20 lat Zawodyzaliczane będądo klasyfikacji Grand Prix Koła Brody. Najlepsiotrzymająstatuetki oraz rozlosowane zostaną nagrody rzeczowew postaci sprzętu wędkarskiego, zatem zapraszamy do ...... więcej

Szczepan Czarnecki ponownie Gruntowym Mistrzem Koła

Aktualności | 2019-04-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

II tura gruntowych mistrzostw Koła odbyła się w niedzielę 14 kwietnia. Na starcie zawodów stanęło 42 uczestników. Zawody zostały rozegrane w trzech sektorach. Najlepszymi w swoich sektorach okazali się: Sektor A -Szczepan Czarnecki– 10 930 pkt. Sektor B –Marcin Nowak– 7 855 pkt. Sektor C –Marcin Piwnik– 6 160 pkt. Zestawienie wyników do klasyfikacji Grand Prix Koła 1.Szczepan Czarnecki – 10930 gram (1 miejsce w sekt. A) 2. Marcin Nowak – 7 855 gram (1 miejsce w sektorze B) 3. Marcin Piwnik – 6 160 gram (1 miejsce w ...... więcej

Gruntowe (Feeder) Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2019-04-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

I tura gruntowych mistrzostw koła odbyła się w niedzielę 31 marca. Pogoda oraz fekwencja dopisały. Na starcie zawodów stanęło aż 56 uczestników. Zawody zostały rozegrane w trzech sektorach. Najlepszymi w swoich sektorach okazali się: Sektor A - Jerzy Walkiewicz - 5060 pkt Sektor B - Paweł Pająk - 3110 pkt Sektor C - Szczepan Czarnecki - 5110 pkt Na zakończenie zawodów prezes koła Maciej Zaczek odczytał pełne wyniki. Tradycyjnie ostatnią częścią zawodów było losowanie nagród. Zgodnie z zapowiedzią, w związku z ...... więcej