0

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 06.08.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-08-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 6 sierpnia odbyły się kolejne zawody zaplanowane w kalendarzu imprez sportowych Koła na rok 2017. Tym razem uczestnicy zawodów rywalizowali metodą gruntową z możliwością połowu na dwie wędki. Niedzielne zawody na długo zapamięta kolega Kamil Kuzia, który deklasując rywali zwyciężył z wynikiem 9645 pkt! i dodatkowo wylosował spośród wszystkich 24 uczestników nagrodę rzeczową tj. wędkę feeder o długości 3,90 m. Drugie miejsce zajął Radosław Piwnik z wynikiem 3500 pkt, natomiast najniższy stopień podium zajął Andrzej Romański, ...... więcej

Magdalena Serafin V-ce Mistrzynią Świata

Aktualności | 2017-07-27 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 20-23.07.2017 w Bratysławie odbyły się Mistrzostwa Świata Juniorów w wędkarstwie rzutowym ( Castingsport ). Na starcie stanęło 12 zawodniczek z Czech, Słowacji, Słowenii, Niemiec i Polski. Jedną z trzech zawodniczek reprezentujących nasz kraj była Magdalena Serafin, juniorka z naszego Koła. Jako debiutantka na zawodach tej rangi spisała się rewelacyjnie, zdobywając dwa srebrne medale - indywidualnie w konkurencji nr 3 spining sprawnościowy Arenberg oraz drużynowo z koleżanką z Poznania Darią Walendowską. Magda zaliczyła jeszcze dwa finały - w ...... więcej

Spławikowe GPx Okręgu Kielce - Radzanów 23.07.2017 - Wyniki

Aktualności | 2017-07-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23 lipca na zbiorniku w Radzanowieodbyły się drugie zawody z Cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu Kielce. Udział w zawodach wzięło 3 zawodników z naszego Koła. Najlepiej wypadł Marcin Nowak, który zajął 2 miejsce w sektorze A z wynikiem 3010pkt.,a ostatecznie trzecie miejsce w zawodach. Marcin uplasował sięza Łukaszem Nyczem z Koła w Zagnańskuoraz Grzegorzem Kowalskim z Koła -Kielce 1. Pełne wyniki oraz zdjęciapod linkiem umieszczonym na stronie Okręgu w ...... więcej

OBÓZ MŁODZIEŻY WĘDKARSKIEJ OKRĘGU PZW w KIELCACH

Aktualności | 2017-07-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Sprawozdanie z Obozu Młodzieży Wędkarskiej Okręgu PZW Kielce, w którym brali udział nasi reprezentanci znajduje się na stronie Okregu w Kielcach pod linikem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154933/60/oboz_mlodziezy_wedkarskiej_okregu_pzw_w_kielcach ... więcej

Udział naszych reprezentantów w Gruntowych Mistrzostwach Okręgu

Aktualności | 2017-07-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wyniki i zdjęcia z gruntowych Mistrzostw Okręgu pod linkiem na stronie Okręgu: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154891/60/gruntowe_feeder_mistrzostwa_okregu_pzw_w_kielcach... więcej

Klasyfikacja Grand Prix w kategorii JUNIORÓW na dzień 17.07.2017

Klasyfikacje | 2017-07-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Lp. Nazwisko i Imię Punkty Waga 1 Zaczek Natalia 27 9 845 2 Serafin Magdalena 26 10 000 3 Kowalik Olaf 25 9 375 4 Barański Kacper 21 3 640 5 Serafin Aleksandra 8 4 585 6 Piwnik Aleksandra 7 400 7 Wietrzyński Bartosz 6 10 8 Lesiak Grzegorz 5 95 9 Gębura Kacper 4 90 10 Wójcik Maciej 3 75 ... więcej

Zmiana terminu Zawodów Spławikowych "O Puchar Wójta"

Aktualności | 2017-07-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody informuje, że Zawody Spławikowe "O Puchar Wójta" zaplanowane na 16.07.2017 odbędą się w dniu 13.08.2017. Godzina oraz miejsce zbiórki zostaną podane w późniejszym terminie. Za zmianę serdecznie przepraszamy. Zarząd Koła Pzw Brody.... więcej

Zawody nocne 1-2.07.2017 - Wyniki

W nocy z 1-2 lipca odbyły się kolejne zawody zorganizowane przez Zarząd Koła. Tym razem frekwencja była jeszcze większa i wyniosła aż 32 osoby. Zawody z uwagi na bardzo niski poziom wody w zalewie odbyły się w obrębie szkoły w Rudzie, gdzie zbiornik jest zdecydowanie głębszy. Oczywiście faworyt, a zarazem lider klasyfikacji generalnej Marcin Piwnik nie zawiódł i tym razem również wygrał, łowiąc 5,685 kg ryb. Marcin wraz ze swoim bratem Radosławem – Gruntowym Mistrzem Koła Brody, reprezentować będą nasze Koło podczas Gruntowych Mistrzostw ...... więcej

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI i INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI - GRODKÓW 2017

Aktualności | 2017-07-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Poniżej obszerna relacja z udziału naszych rzutowcóww Grodkowie. Link z wynikami i zdjęciami zaczerpnięty ze strony PZW - Okrgęg w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154398/60/druzynowe_mistrzostwa_polski_i_indywidualny_puchar_polski__grodk ... więcej

Zawody Spławikowe dla Młodzieży - 24.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-07-02 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 24 czerwca na zbiorniku Oczko odbyły się Kolejne zawody spławikowe dla Młodzieży naszego Koła. Zawody, które wstępnie zaplanowano do rozegrania na zbiorniku Ruśna przeniesione zostały nad zbiornik Oczko z uwagi na bardziej sprzyjające warunki. Nad zbiornikiem Ruśna bardzo niski poziom wody odkrył kamienisty i bardzo niebezpieczny brzeg do rozgrywania zawodów dla młodzieży. Zawody wygrała Natalia Zaczek z wynikiem 1495 pkt., drugie miejsce zajął Kacper Barański z wynikiem 1345 pkt. natomiast trzecie Olaf Kowalik z wynikiem 1195 pkt. Kolejne miejsca ...... więcej