0

Towarzyskie zawody gruntowe - 25.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-06-28 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła w niedzielę 25 czerwca zorganizował kolejne zawody zaliczane do Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła Brody. Tym razem wędkarze rywalizowali metoda gruntową łowiąc na dwie wędki. Na starcie stanęło 30 wędkarzy, ale tylko połowie udało się złowić jakiekolwiek ryby. Tym razem Bracia Piwnikowie pokazali klasę i udowodnili, że mają patent na brodzkie leszcze. Tym razem wygrał Marcin z wynikiem 2585 gram, który tym samym objął fotel lidera w ogólnej klasyfikacji Grand Prix. Drugi był Radosław z wynikiem 2075 gram. Na trzecim miejscu ...... więcej

Drużynowe Mistrzostwa Polski i Indywidualny Puchar Polski w wędkarstwie rzutowym - Bardzo udany start naszych rzutowców

Aktualności | 2017-06-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Poniżejrelacja, wyniki oraz zdjęciazamieszczone na stronie PZW -Okręg w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/153146/60/druzynowe_mistrzostwa_polski__i_indywidualny_puchar_polski_w_wed... więcej

Zawody dla młodzieży - 24.06.2017 Zmiana miejsca zawodów

Aktualności | 2017-06-21 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza na Towarzyskie Zawody dla Młodzieży . Zbiórka uczestników nad zbiornikiem "Oczko" (na starym parkingu od strony restauracji "Karpik") w sobotę 24 czerwca o godzinie 8.00. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Zmiana miejsca połowów podyktowana jest bardzo niskim stanem wody na zbiorniku Ruśna.... więcej

Zawody nocne 17-18 czerwca - Wyniki

Aktualności | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 17-18 czerwca odbyły się pierwsze (z trzech zaplanowanych na ten sezon) zawodów nocnych. Na starcie w sobotę wieczorem snęło 27 uczestników. Zawody odbyły się na brzegu od strony Rudy w okolicy boiska piłkarskiego. Ryby oczywiście jak to bywa w ostatnich latach na naszym zbiorniku nie rozpieszczały, ponieważ tylko 11 zawodnikom w ciągu dziesięciu godzin wędkowania udało się złowić jakiekolwiek punktowe ryby. Wygrał Szymon Niewczas, który złowił 4,13 kg ryb. Drugie miejsce z wynikiem 3,98 kg zajął Mirosław Król. Na trzecim miejscu ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 11.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-06-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 11 czerwca na brzegu zalewu Brody od strony remontowanej drogi powiatowej odbyły się Towarzyskie Zawody Spinningowe. Wygrał Łukasz Bębas, który jako jedyny złowił wymiarowego okonia.... więcej

Zawody z Okazji Dnia Dziecka - 03.06.2017

Aktualności | 2017-06-07 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 3 czerwca na zbiorniku „Oczko” odbyły się Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Brody. W zawodach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody zorganizowane zostały dla dzieci należących do Koła oraz dzieci i wnuków wędkarzy zrzeszonych w Kole Brody. Uczestnicy przed losowaniem stanowisk podzieleni zostali na grupy wiekowe. Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek oraz chłodnych ...... więcej

Rewelacyjny występ rzutowców na Pucharze Polski w Siemianowicach Śląskich

Aktualności | 2017-05-31 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 19 - 21 majazawodnicy z Gminy Brody wzięli udział w zawodach Pucharu Polski w wędkarstwie rzutowym w Siemianowicach Śląskich. Wędkarze należący do Koła PZW w Brodach oraz do Wędkarskiego Klubu Sportowego „Kiełb” Brody wystąpili w składzie ( Jan Kita, Paweł Kita, Donata Żelazowska, Aleksandra Serafin, Magdalena Serafin i Natalia Zaczek). Najlepiej nasi zawodnicy wypadli w swoich koronnych konkurencjach -multiplikatorowych. Donata Żelazowska zwyciężyła w dwuboju multi, dzięki czemu awansowała na pierwsze miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski. W finale ...... więcej

Zapraszamy 3 czerwca na zawody z Okazji Dnia Dziecka

Aktualności | 2017-05-23 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE ZARZĄD KOŁA SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ NA ZAWODY SPŁAWIKOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA. ZAWODY ODBĘDĄSIĘ NA ZBIORNIKU "OCZKO" W SOBOTĘ 03.06.2017r. ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPIEKUNAMI O GODZ. 8.00 nad "Oczkiem" (Z uwagi na przebudowę drogi nad zalewem dojazd do zbiornika jest możliwy od strony Domu Weselnego) ZAWODY ROZEGRANE ZOSTANĄ W JEDNEJ TURZE Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE: - KLASY 0-3, - KLASY 4-6, - GIMNAZJA, W ZAWODACH MOGĄ UCZESTNICZYĆ DZIECI NALEŻĄCE DO NASZEGO KOŁA ORAZ DZIECI I WNUKOWIE CZŁONKÓW NASZEGO KOŁA. DLA ...... więcej

XXIII OKRĘGOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w SPORTACH WĘDKARSKICH

W dniu 14 maja 2017 roku na zbiorniku wodnym Huty oraz stadionie Centrum Szkolenia Nauczycieli w Ostrowcu Świętokrzyskim, po raz XXIII odbyła się Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich. W imprezie uczestniczyło 10 kół Okręgu PZW w Kielcach. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe drużyny z kół: Brody, Busko, Kazimierza Wielka- Małoszówka, Końskie-Miasto, Końskie-Neptun, Ostrowiec-Miasto, Rudki oraz niepełne z kół: Kielce-1, Oleśnica i Skarżysko-PKP. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre 3 miejsce! Poniżej link do relacji, zdjęć oraz ...... więcej

Zawody Spławikowe - 21.05.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-05-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 21 maja Zarząd Koła w Brodach zorganizował kolejne zawody zaliczane do Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła. Tym razem zawody odbyły się na odcinku brzegu zalewu w okolicy przystanku w Rudzie, a uczestnicy rywalizowali metodą spławikową w jednej czterogodzinnej turze. Najlepszy w tym dniu okazał się Sebastian Kozieł, który uzyskał wynik 1940 gram. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z wynikiem 1150 gram, natomiast na trzecim miejscu z wynikiem 1035 gram uplasował się Radosław Piwnik. Nagrodę niespodziankę tj. sześciometrowego bata wylosował ...... więcej