0

Spławikowe GPx Okręgu Kielce - Radzanów 23.07.2017 - Wyniki

Aktualności | 2017-07-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23 lipca na zbiorniku w Radzanowieodbyły się drugie zawody z Cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu Kielce. Udział w zawodach wzięło 3 zawodników z naszego Koła. Najlepiej wypadł Marcin Nowak, który zajął 2 miejsce w sektorze A z wynikiem 3010pkt.,a ostatecznie trzecie miejsce w zawodach. Marcin uplasował sięza Łukaszem Nyczem z Koła w Zagnańskuoraz Grzegorzem Kowalskim z Koła -Kielce 1. Pełne wyniki oraz zdjęciapod linkiem umieszczonym na stronie Okręgu w ...... więcej

OBÓZ MŁODZIEŻY WĘDKARSKIEJ OKRĘGU PZW w KIELCACH

Aktualności | 2017-07-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Sprawozdanie z Obozu Młodzieży Wędkarskiej Okręgu PZW Kielce, w którym brali udział nasi reprezentanci znajduje się na stronie Okregu w Kielcach pod linikem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154933/60/oboz_mlodziezy_wedkarskiej_okregu_pzw_w_kielcach ... więcej

Udział naszych reprezentantów w Gruntowych Mistrzostwach Okręgu

Aktualności | 2017-07-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wyniki i zdjęcia z gruntowych Mistrzostw Okręgu pod linkiem na stronie Okręgu: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154891/60/gruntowe_feeder_mistrzostwa_okregu_pzw_w_kielcach... więcej

Zmiana terminu Zawodów Spławikowych "O Puchar Wójta"

Aktualności | 2017-07-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody informuje, że Zawody Spławikowe "O Puchar Wójta" zaplanowane na 16.07.2017 odbędą się w dniu 13.08.2017. Godzina oraz miejsce zbiórki zostaną podane w późniejszym terminie. Za zmianę serdecznie przepraszamy. Zarząd Koła Pzw Brody.... więcej

Zawody nocne 1-2.07.2017 - Wyniki

W nocy z 1-2 lipca odbyły się kolejne zawody zorganizowane przez Zarząd Koła. Tym razem frekwencja była jeszcze większa i wyniosła aż 32 osoby. Zawody z uwagi na bardzo niski poziom wody w zalewie odbyły się w obrębie szkoły w Rudzie, gdzie zbiornik jest zdecydowanie głębszy. Oczywiście faworyt, a zarazem lider klasyfikacji generalnej Marcin Piwnik nie zawiódł i tym razem również wygrał, łowiąc 5,685 kg ryb. Marcin wraz ze swoim bratem Radosławem – Gruntowym Mistrzem Koła Brody, reprezentować będą nasze Koło podczas Gruntowych Mistrzostw ...... więcej

DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI i INDYWIDUALNY PUCHAR POLSKI - GRODKÓW 2017

Aktualności | 2017-07-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Poniżej obszerna relacja z udziału naszych rzutowcóww Grodkowie. Link z wynikami i zdjęciami zaczerpnięty ze strony PZW - Okrgęg w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/154398/60/druzynowe_mistrzostwa_polski_i_indywidualny_puchar_polski__grodk ... więcej

Zawody Spławikowe dla Młodzieży - 24.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-07-02 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 24 czerwca na zbiorniku Oczko odbyły się Kolejne zawody spławikowe dla Młodzieży naszego Koła. Zawody, które wstępnie zaplanowano do rozegrania na zbiorniku Ruśna przeniesione zostały nad zbiornik Oczko z uwagi na bardziej sprzyjające warunki. Nad zbiornikiem Ruśna bardzo niski poziom wody odkrył kamienisty i bardzo niebezpieczny brzeg do rozgrywania zawodów dla młodzieży. Zawody wygrała Natalia Zaczek z wynikiem 1495 pkt., drugie miejsce zajął Kacper Barański z wynikiem 1345 pkt. natomiast trzecie Olaf Kowalik z wynikiem 1195 pkt. Kolejne miejsca ...... więcej

Towarzyskie zawody gruntowe - 25.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-06-28 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła w niedzielę 25 czerwca zorganizował kolejne zawody zaliczane do Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła Brody. Tym razem wędkarze rywalizowali metoda gruntową łowiąc na dwie wędki. Na starcie stanęło 30 wędkarzy, ale tylko połowie udało się złowić jakiekolwiek ryby. Tym razem Bracia Piwnikowie pokazali klasę i udowodnili, że mają patent na brodzkie leszcze. Tym razem wygrał Marcin z wynikiem 2585 gram, który tym samym objął fotel lidera w ogólnej klasyfikacji Grand Prix. Drugi był Radosław z wynikiem 2075 gram. Na trzecim miejscu ...... więcej

Drużynowe Mistrzostwa Polski i Indywidualny Puchar Polski w wędkarstwie rzutowym - Bardzo udany start naszych rzutowców

Aktualności | 2017-06-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Poniżejrelacja, wyniki oraz zdjęciazamieszczone na stronie PZW -Okręg w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/153146/60/druzynowe_mistrzostwa_polski__i_indywidualny_puchar_polski_w_wed... więcej

Zawody dla młodzieży - 24.06.2017 Zmiana miejsca zawodów

Aktualności | 2017-06-21 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza na Towarzyskie Zawody dla Młodzieży . Zbiórka uczestników nad zbiornikiem "Oczko" (na starym parkingu od strony restauracji "Karpik") w sobotę 24 czerwca o godzinie 8.00. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody rzeczowe. Zmiana miejsca połowów podyktowana jest bardzo niskim stanem wody na zbiorniku Ruśna.... więcej