0

Zawody nocne 17-18 czerwca - Wyniki

Aktualności | 2017-06-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 17-18 czerwca odbyły się pierwsze (z trzech zaplanowanych na ten sezon) zawodów nocnych. Na starcie w sobotę wieczorem snęło 27 uczestników. Zawody odbyły się na brzegu od strony Rudy w okolicy boiska piłkarskiego. Ryby oczywiście jak to bywa w ostatnich latach na naszym zbiorniku nie rozpieszczały, ponieważ tylko 11 zawodnikom w ciągu dziesięciu godzin wędkowania udało się złowić jakiekolwiek punktowe ryby. Wygrał Szymon Niewczas, który złowił 4,13 kg ryb. Drugie miejsce z wynikiem 3,98 kg zajął Mirosław Król. Na trzecim miejscu ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 11.06.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-06-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 11 czerwca na brzegu zalewu Brody od strony remontowanej drogi powiatowej odbyły się Towarzyskie Zawody Spinningowe. Wygrał Łukasz Bębas, który jako jedyny złowił wymiarowego okonia.... więcej

Zawody z Okazji Dnia Dziecka - 03.06.2017

Aktualności | 2017-06-07 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 3 czerwca na zbiorniku „Oczko” odbyły się Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Brody. W zawodach uczestniczyły dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zawody zorganizowane zostały dla dzieci należących do Koła oraz dzieci i wnuków wędkarzy zrzeszonych w Kole Brody. Uczestnicy przed losowaniem stanowisk podzieleni zostali na grupy wiekowe. Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek oraz chłodnych ...... więcej

Rewelacyjny występ rzutowców na Pucharze Polski w Siemianowicach Śląskich

Aktualności | 2017-05-31 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 19 - 21 majazawodnicy z Gminy Brody wzięli udział w zawodach Pucharu Polski w wędkarstwie rzutowym w Siemianowicach Śląskich. Wędkarze należący do Koła PZW w Brodach oraz do Wędkarskiego Klubu Sportowego „Kiełb” Brody wystąpili w składzie ( Jan Kita, Paweł Kita, Donata Żelazowska, Aleksandra Serafin, Magdalena Serafin i Natalia Zaczek). Najlepiej nasi zawodnicy wypadli w swoich koronnych konkurencjach -multiplikatorowych. Donata Żelazowska zwyciężyła w dwuboju multi, dzięki czemu awansowała na pierwsze miejsce w klasyfikacji Pucharu Polski. W finale ...... więcej

Zapraszamy 3 czerwca na zawody z Okazji Dnia Dziecka

Aktualności | 2017-05-23 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE ZARZĄD KOŁA SERDECZNIE ZAPRASZA DZIECI I MŁODZIEŻ NA ZAWODY SPŁAWIKOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA. ZAWODY ODBĘDĄSIĘ NA ZBIORNIKU "OCZKO" W SOBOTĘ 03.06.2017r. ZBIÓRKA UCZESTNIKÓW WRAZ Z OPIEKUNAMI O GODZ. 8.00 nad "Oczkiem" (Z uwagi na przebudowę drogi nad zalewem dojazd do zbiornika jest możliwy od strony Domu Weselnego) ZAWODY ROZEGRANE ZOSTANĄ W JEDNEJ TURZE Z PODZIAŁEM NA KATEGORIE WIEKOWE: - KLASY 0-3, - KLASY 4-6, - GIMNAZJA, W ZAWODACH MOGĄ UCZESTNICZYĆ DZIECI NALEŻĄCE DO NASZEGO KOŁA ORAZ DZIECI I WNUKOWIE CZŁONKÓW NASZEGO KOŁA. DLA ...... więcej

XXIII OKRĘGOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY w SPORTACH WĘDKARSKICH

W dniu 14 maja 2017 roku na zbiorniku wodnym Huty oraz stadionie Centrum Szkolenia Nauczycieli w Ostrowcu Świętokrzyskim, po raz XXIII odbyła się Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich. W imprezie uczestniczyło 10 kół Okręgu PZW w Kielcach. Do rywalizacji stanęły trzyosobowe drużyny z kół: Brody, Busko, Kazimierza Wielka- Małoszówka, Końskie-Miasto, Końskie-Neptun, Ostrowiec-Miasto, Rudki oraz niepełne z kół: Kielce-1, Oleśnica i Skarżysko-PKP. Nasza drużyna zajęła bardzo dobre 3 miejsce! Poniżej link do relacji, zdjęć oraz ...... więcej

Zawody Spławikowe - 21.05.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-05-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 21 maja Zarząd Koła w Brodach zorganizował kolejne zawody zaliczane do Ogólnej Klasyfikacji Grand Prix Koła. Tym razem zawody odbyły się na odcinku brzegu zalewu w okolicy przystanku w Rudzie, a uczestnicy rywalizowali metodą spławikową w jednej czterogodzinnej turze. Najlepszy w tym dniu okazał się Sebastian Kozieł, który uzyskał wynik 1940 gram. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z wynikiem 1150 gram, natomiast na trzecim miejscu z wynikiem 1035 gram uplasował się Radosław Piwnik. Nagrodę niespodziankę tj. sześciometrowego bata wylosował ...... więcej

I Rzutowe Mistrzostwa Koła Brody - Wyniki

W sobotę 13 maja na stadionie sportowym w Brodach, odbyły się Rzutowe Mistrzostwa Koła w kat. Senior i Junior. Zawody zostały rozegrane w 3-boju spinningowym ( arenberg, skish spinningowy, odległość spinningowa 7,5g). W najstarszej kategorii zwycięzcą został Jan Kita z wysokim wynikiem 286,95pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Kita z wynikiem 240,55pkt. Na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 176,7pkt. W kategorii juniorów 1 miejsce zajęła Magdalena Serafin z wynikiem 218,95pkt. Drugie miejsce przypadło Nikoli Serafin z wynikiem 143,825pkt. Na ...... więcej

Puchar Roztocza 2017

W dniach 28 - 30 kwietnia zawodnicy z Gminy Brody wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Rzutowych "Puchar Roztocza 2017”. Wędkarze należący do Koła PZW w Brodach oraz Wędkarskiego Klubu Sportowego „Kiełb” Brody wystąpili w składzie ( Jan Kita, Paweł Kita, Donata Żelazowska, Natalia Zaczek, Magdalena Serafin i Aleksandra Serafin). Zawody te były pierwszymi w tym roku zawodami z cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski w wędkarstwie rzutowy. Nasi zawodnicy w większości kategorii plasowali się na wysokich pozycjach. Aleksandra ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - 21.05.2017 Zaproszenie

Aktualności | 2017-05-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE Zarząd Koła w Brodach serdecznie zaprasza członków naszego Koła na Towarzyskie Zawody Spławikowe. Zbiórka uczestników w niedzielę 21 maja o godzinie 6.00 nad zalewem w pobliżu przystanku w Rudzie!!! Spośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowana zostanie nagroda rzeczowa. Najlepszych trzech zawodników otrzyma puchary. ... więcej