0

I Rzutowe Mistrzostwa Koła Brody - Wyniki

Aktualności | 2017-05-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 13 maja na stadionie sportowym w Brodach, odbyły się Rzutowe Mistrzostwa Koła w kat. Senior i Junior. Zawody zostały rozegrane w 3-boju spinningowym ( arenberg, skish spinningowy, odległość spinningowa 7,5g). W najstarszej kategorii zwycięzcą został Jan Kita z wysokim wynikiem 286,95pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Kita z wynikiem 240,55pkt. Na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 176,7pkt. W kategorii juniorów 1 miejsce zajęła Magdalena Serafin z wynikiem 218,95pkt. Drugie miejsce przypadło Nikoli Serafin z wynikiem 143,825pkt. Na ...... więcej

Puchar Roztocza 2017

W dniach 28 - 30 kwietnia zawodnicy z Gminy Brody wzięli udział w Międzynarodowych Zawodach Rzutowych "Puchar Roztocza 2017”. Wędkarze należący do Koła PZW w Brodach oraz Wędkarskiego Klubu Sportowego „Kiełb” Brody wystąpili w składzie ( Jan Kita, Paweł Kita, Donata Żelazowska, Natalia Zaczek, Magdalena Serafin i Aleksandra Serafin). Zawody te były pierwszymi w tym roku zawodami z cyklu Drużynowych Mistrzostw Polski i Indywidualnego Pucharu Polski w wędkarstwie rzutowy. Nasi zawodnicy w większości kategorii plasowali się na wysokich pozycjach. Aleksandra ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - 21.05.2017 Zaproszenie

Aktualności | 2017-05-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE Zarząd Koła w Brodach serdecznie zaprasza członków naszego Koła na Towarzyskie Zawody Spławikowe. Zbiórka uczestników w niedzielę 21 maja o godzinie 6.00 nad zalewem w pobliżu przystanku w Rudzie!!! Spośród wszystkich uczestników zawodów rozlosowana zostanie nagroda rzeczowa. Najlepszych trzech zawodników otrzyma puchary. ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła w kategorii Juniorów - Wyniki

W sobotę 6 maja na małym Stawie „Ruśna” odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła Brody w kategorii Juniorów. Spławikową Mistrzynią naszego Koła w 2017 roku została Natalia Zaczek łowiąc ponad 4 kg ryb ( 4210 pkt.). Drugie miejsce zdobyła Magdalena Serafin - 2710 pkt., natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Olaf Kowalik z wynikiem 1895 pkt. Kolejne miejsca zajęli Aleksandra Piwnik - 400 punktów i Kacper Barański – 210 punktów Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami. Dodatkowo ...... więcej

Marcin Nowak Spławikowym Mistrzem Koła na 2017

Aktualności | 2017-05-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 7 maja na zalewie Brody odbyła się druga tura zawodów o Spławikowe Mistrzostwo Koła w kategorii seniorów. Drugą turę wygrał Bogusław Bębas, który zdeklasował rywali z sektora A łowiąc 5,70 kg ryb. Najlepszy w sektorze B był Marcin Piwnik, który ze skrajnego stanowiska uzyskał wynik 3,645kg. Trzecie miejsce zajął Andrzej Sikorski z wynikiem 2,28kg. Nagrodę za udział tj. 6-cio metrowego bata wylosował Szymon Pietrzyk. Po podsumowaniu wyników obu tur okazało się że Spławikowym Mistrzem Koła Brody na 2017 rok został Marcin ...... więcej

Zaproszenie na I Rzutowe Mistrzostwa Koła Brody - 13.05.2017

Aktualności | 2017-05-09 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE Zarząd Koła w Brodach serdecznie zaprasza członków naszego Koła na I Rzutowe Mistrzostwa Koła w kategorii: Senior i Junior. Zbiórka uczestników w sobotę 13 maja o godzinie 8.30 na stadionie piłkarskim w Brodach przy ul. Sportowej 1. Start o godzinie 9.00. Zawody zostaną rozegrane w 3-boju spinningowym( arenberg, skish spinningowy, odległość spinningowa 7,5g). Zawodnicy nie posiadający swojego sprzętu, będą mogli skorzystać ze sprzętu dostarczonego przez organizatora. Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła dla Juniorów - 06.05.2017 Zaproszenie

Aktualności | 2017-05-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła w Brodach zaprasza na zawody o Spławikowe Mistrzostwo Koła w kategorii Juniorów. Zawody odbędą się w sobotę 6 maja. Zbiórka uczestników nad Małym Stawym "Ruśna" o godz. 8.00 Dla najleprzych przewidziane są nagrody rzeczowe. ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła - 23.04.2017 Zawody Nr1 - Wyniki

Aktualności | 2017-04-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23.04.2017 rozegrana została pierwsza tura Spławikowych Mistrzostw Koła. Zawodyprzeprowadzono z podziałem na dwa sektory. Ryby jak to bywa o ostatnich latach podczas zawodów nie rozpieszczały uczestników. Pogoda była bardzo kiepska, mocno wiało i padało więc warunki połowu były bardzo trudne. Pierwszą turę z wynikiem 1850 gram wygrał Paweł Pająk, który wykorzystał fakt, że wylosował skrajne stanowisko i złowił ładnego ok. 50 cm jazia i ok 35 cm lina. Drugie miejsce zajął najlepszy w sektorze „A” Marcin Nowak z wynikiem 1455 gram. ...... więcej

SKRÓCONY OKRES OCHRONNY SZCZUPAKA

W roku bieżącym okres ochronny szczupaka ulega skróceniu o dzień ustawowo wolny od pracy, wobec powyższego możemy GO łowić od niedzieli 30 kwietnia. Link do strony Zarządu Okregu w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/148556/60/skrocony_okres_ochronny_szczupaka ... więcej

Wesołych Świąt!

Aktualności | 2017-04-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Kolegów z Koła Brody, ich Rodzin oraz wszystkoch Gości odwiedzających stronę życzy Zarząd Koła Brody.... więcej