0

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE - 10.06.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-06-14 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 10 czerwca br. na Zalewie Brodzkim rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie Towarzyskie Zawody Gruntowe. Rywalizacja toczyła się przy pięknej słonecznej pogodzie. Najlepszym zawodnikiem okazał się Andrzej Sikorski, który podczas trwającej trzy godziny tury złowił kilkanaście leszczy o łącznej wadze 4055 gram. Z wynikiem 2795 pkt. drugie miejsce zajął Marek Walkiewicz, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Waldemar Kania z wynikiem 1810 pkt. Zwycięzcy z rąk Macieja Zaczka otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE Z OKAZJI DNIA DZIECKA - 02.06.2012

Aktualności | 2012-06-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 2 czerwca odbyły się na zalewie Brodzkim otwarte zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka zorganizowane przez Koło PZW Brody. W zawodach uczestniczyło 76 dzieci w tym 21 dziewcząt, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Brody. Dzieci podzielone zostały na grupy wiekowe. Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek. Zwycięzcami w swoich kategoriach zostali: - w kategorii dziewcząt zwyciężyła Małgorzata Karwacka ze szkoły w Dziurowie uzyskując wynik 145 ...... więcej

SPŁAWIKOWE MISTRZOSTWA KOŁA - 27.05.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-06-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 27 maja br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował na zalewie Brodzkim SPŁAWIKWE MISTRZOSTWA KOŁA, których zwycięzca będzie miał prawo startu w Mistrzostwach Okręgu. Rywalizacja toczyła się w dwóch trzygodzinnych turach. Najlepszym zawodnikiem, a zarazem Mistrzem Koła na 2012 rok został Sebastian Kozieł, który w obu turach łącznie złowił 5,16 kg ryb. Na drugim miejscu z łącznym wynikiem 3,9 kg uplasował się Bogusław Bębas, a najniższy stopień podium przypadł w udziale Pawłowi Kicie, którego wynik z obu tur to 3,0 kg. Kolejne miejsca ...... więcej

JACEK KAWALEC SPINNINGOWYM MISTRZEM KOŁA BRODY W 2012 ROKU

Aktualności | 2012-05-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 20.05.2012 odbyły się drugie zawody mające na celu wyłonienie Spinningowego Mistrza Koła PZW Nr 3 na 2012 rok. Zawody rozegrano na zalewie Brodzkim w jednej pięciogodzinnej turze. Rywalizację wygrał Jacek Serafin, który złowił bolenia o długości 70cm. Na drugim miejscu uplasował sie Artur Turek łowiąc okonia o długości 28 cm a na trzecim Jacek Kawalec, który złowił okonia o długości 21 cm. Najlepsi tego dnia zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe z rąk Kazimierza Herta. Podsumowanie wyników pierwszych zawodów (6 maja) oraz drugich ...... więcej

Pierwsze zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła - 6 maja 2012

Aktualności | 2012-05-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

6 maja br. na Zalewie w Brodach odbyły pierwsze Zawody Spinningowe o Mistrzostwo Koła. Zawody rozegrane zostały na żywej rybie. Podczas zawodów trwających cztery godziny wymiarowe ryby udało się złowić tylko trzem zawodnikom. Pierwsze miejsce zajął Andrzej Sikorski, który za złowionego jazia uzyskał 290 punktów. Drugie miejsce przypadło w udziale Sebastianowi Koziełowi - 180 pkt, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Jacek Kawalec z wynikiem 70 pkt. Nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego najlepszym wędkarzom wręczył Kazimierz ...... więcej

ZAWODY SPŁAWIKOWE DLA MŁODZIEŻY - 29.04.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-05-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

29 kwietnia br. odbyły się spławikowe zawody dla młodzieży. Organizatorem było Koło PZW w Brodach. Rywalizacja toczyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, w jednej trzygodzinnej turze. Najlepszym wśród młodych wędkarzy okazał się Karol Stachura, którego wynik 2020 gram stanowiły głównie leszcze. Drugie miejsce zajęła jedyna dziewczyna startująca w zawodach Donata Żelazowska - 965 gram, która już od kilku lat łowi na bardzo wysokim poziomie oraz zaczyna odnosić sukcesy w wędkarstwie rzutowym. Najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe ...... więcej

Osiągnięcia Koła Brody w 2011 roku

Kolejne dwa puchary przybyły do bogatej już kolekcji trofeów Koła PZW Nr 3 w Brodach. W dniu 22 kwietnia br. na posiedzeniu Zarządu Okręgu w Kielcach Koło z Brodów na ręce prezesa Zenona Zaczka otrzymało pamiątkowe puchary za zdobycie I MIEJSCA W OKRĘGU KIELECKIM W DZIAŁALNOŚCI Z MŁODZIEŻĄ oraz za zdobycie III MIEJSCA W KONKURSIE DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ w grupie kół okręgu kieleckiego liczących powyżej 500 członków. ... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Wyniki 15.04.2012

Aktualności | 2012-04-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 15 kwietnia br. na Zalewie Brodzkim rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Spławikowe. Rywalizacja toczyła się przy dość silnym wietrze, a pod koniec zawodów padającym deszczu. Najlepiej z trudnymi warunkami poradził sobie Robert Klepacz, który podczas trwającej trzy godziny tury złowił kilkanaście leszczy o łącznej wadze 3200 gram. Z wynikiem 1875 pkt. drugie miejsce zajął Jan Kita, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Karol Stachura z wynikiem 1570 pkt. Zwycięzcy z rąk prezesa Zenona Zaczka otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe w postaci ...... więcej

Otwarcie sezonu spławikowego - Zawody 25.03.2012

Aktualności | 2012-03-29 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 25 marca br. rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie Towarzyskie Zawody spławikowe. Rywalizacja toczyła się w jednej trzygodzinnej turze przy słonecznej pogodzie. Zwycięzcą został Maciej Zaczek, którego ryby ważyły 2100 gram. Na drugim miejscu uplasował się Andrzej Sikorski z wynikiem 1870 pkt, natomiast trzecie miejsce przypadło Jackowi Serafinowi - 1220 pkt. Wszystkie złowione ryby głównie płocie i leszcze po zważeniu zostały wypuszczone do zalewu. Najlepszym zawodnikom nagrody wręczył Zenon Zaczek, prezes koła. Następne zawody, również ...... więcej

ZAWODY PODLODOWE - 04.03.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-03-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne w tym roku zawody podlodowe rozegrane zostały 4 marca br. na zalewie brodzkim. Rywalizacja toczyła sie w jednej trzygodzinnej turze. Zwyciężył Sebastian Kozieł uzyskując wynik 560 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 485 pkt, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale dwum zawodnikom tj. Bogusławowi Bębasowi i Jerzemu Walkiewiczowi, którzy uzyskali po 445 pkt. Nagrody zwycięzcom wręczył prezes, Zenon Zaczek.... więcej