0

Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży (8.05.2011) WYNIKI

Aktualności | 2011-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W zawodach wzięło udział 12 młodych adeptów wędkarstwa podzielonych na dwie grupy wiekowe. Kategoria Kadetów obejmowała dzieci do lat 14, natomiast do kategorii Juniorów należała młodzież w wieku od 15 do 18 lat. Zacięte dwugodzinne zmagania z rybami wyłoniły zwycięzców. W kategorii Kadetów pierwsze miejsce wywalczyła Donata Żelazowska, która złowiła 470 gram płoci i leszczy. Za nią w klasyfikacji znalazła się Natalia Kurek z wynikiem 290 g, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Adamczyk uzyskując wynik 280 g. Najlepszym ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży

Aktualności | 2011-05-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza w dniu 8 maja 2011r. na Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży. Zbiórka uczestników o godzinie 7.00 przy szkole w Rudzie. Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zarząd Koła Brody... więcej

IX Memoriał Janusza Ćwielucha

Aktualności | 2011-04-14 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Na zbiórce o godzinie 7.00 zameldowało się 42 zawodników z Brodów, Starachowic, Rudek oraz Bodzentyna. Klasyfikacja w zawodach przeprowadzona została osobno w kategorii Juniorów (9 zawodników) oraz w kategorii Seniorów (32 zawodników i jedna zawodniczka). Po szybkiej odprawie i rozlosowaniu stanowisk zawodnicy udali się na swoje miejsca. Zawody rozgrywane były w dość trudnych warunkach z uwagi na silny i zmienny wiatr. Trzygodzinne jednoturowe zmagania wyłoniły zwycięzców. W kategorii Seniorów wygrał Dariusz Komorniczak ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe 27.03.2011r.

Aktualności | 2011-03-28 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 27 marca 2011r. na Zalewie Brodzkim rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie zawody spławikowe. Trzygodzinna rywalizacja wyłoniła zwycięzcę, którym okazał się Paweł Kalista z wynikiem 2605 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Kazimierz Hert uzyskując 1890 punktów, a najniższy stopień podium wywalczył Robert Klepacz z wynikiem 840 punktów. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe w postaci atrakcyjnego sprzętu wędkarskiego. ... więcej

Pierwsze miejsce Jana Kity!

W dniu 26 marca 2011 r. w hali PMOS w Busku-Zdroju odbył się XXI Ogólnopolski Turniej Halowy w Castingu (wędkarstwie rzutowym) o Puchar Prezesa Okręgu PZW w Kielcach, organizowany przez Koło PZW w Busku-Zdroju i Okręg PZW w Kielcach. W zawodach wystartowało 77 zawodników (w tym 55 w wieku do 18 lat) we wszystkich kategoriach. W zawodach rywalizowano tylko w konkurencjach polegających na rzutach do celu techniką muchową, spinningową i multiplikatorową (dwie spinningowe - arenberg i skish spinningowy, jedna muchowa - skish muchowy i jedna ...... więcej

Towarzyskie Zawody Podlodowe o Największą Rybę 13.03.2011

Aktualności | 2011-03-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 13 marca 2011r. przy pięknej słonecznej pogodzie i dodatniej temperaturze odbyły się ostatnie z zaplanowanych w tym roku zawody podlodowe. Dzisiejsza rywalizacja toczyła się o Największą Rybę. Zwycięzcą został Łukasz Bębas łowiąc jazia o wadze 945 gram. 230 gramowy leszcz zapewnił drugą lokatę Zdzisławowi Bugajskiemu, a na ostatnim stopniu podium uplasował się Kazimierz Hert, którego największy ze złowionych leszczy ważył 205 gram. Zwycięzcom atrakcyjne nagrody rzeczowe wręczył prezes Zenon Zaczek.... więcej

Towarzyskie Zawody Podlodowe 27.02.2011r.

Aktualności | 2011-03-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 27 lutego 2011r. na zalewie Brody odbyły się Towarzyskie Zawody Podlodowe. Organizatorem imprezy był Zarząd Koła Brody. Zawodnicy, którzy wzięli udział w zawodach rywalizowali ze sobą w jednej trzygodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został Paweł Kalista z wynikiem 865 pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Kita, którego ryby ważyły 505 gr, a na trzeciej pozycji uplasował się Robert Klepacz zdobywając 475 pkt. Dominującymi gatunkami łowionych ryb były płocie, okonie oraz leszcze. Zwycięzcom zawodów wręczone zostały nagrody ...... więcej

Powitanie

Witamy wszystkich Kolegów i Koleżanki na stronie internetowej Koła Wędkarskiego w Brodach. Na tej stronie ukazywać się będą wszystkie najważniejsze informacje i wydarzenia z życia Koła oraz terminarz i aktualne wyniki zawodów wędkarskich. W miarę możliwości będziemy też uatrakcyjniać stronę zdjęciami. Pozdrawiamy i życzymy wielu wędkarskich sukcesów. ...... więcej