0

Spławikowe Mistrzostwa Koła w kategorii Juniorów - Wyniki

Aktualności | 2017-05-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W sobotę 6 maja na małym Stawie „Ruśna” odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła Brody w kategorii Juniorów. Spławikową Mistrzynią naszego Koła w 2017 roku została Natalia Zaczek łowiąc ponad 4 kg ryb ( 4210 pkt.). Drugie miejsce zdobyła Magdalena Serafin - 2710 pkt., natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Olaf Kowalik z wynikiem 1895 pkt. Kolejne miejsca zajęli Aleksandra Piwnik - 400 punktów i Kacper Barański – 210 punktów Trzy pierwsze miejsca zostały nagrodzone pamiątkowymi pucharami. Dodatkowo ...... więcej

Marcin Nowak Spławikowym Mistrzem Koła na 2017

Aktualności | 2017-05-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 7 maja na zalewie Brody odbyła się druga tura zawodów o Spławikowe Mistrzostwo Koła w kategorii seniorów. Drugą turę wygrał Bogusław Bębas, który zdeklasował rywali z sektora A łowiąc 5,70 kg ryb. Najlepszy w sektorze B był Marcin Piwnik, który ze skrajnego stanowiska uzyskał wynik 3,645kg. Trzecie miejsce zajął Andrzej Sikorski z wynikiem 2,28kg. Nagrodę za udział tj. 6-cio metrowego bata wylosował Szymon Pietrzyk. Po podsumowaniu wyników obu tur okazało się że Spławikowym Mistrzem Koła Brody na 2017 rok został Marcin ...... więcej

Zaproszenie na I Rzutowe Mistrzostwa Koła Brody - 13.05.2017

Aktualności | 2017-05-09 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIE Zarząd Koła w Brodach serdecznie zaprasza członków naszego Koła na I Rzutowe Mistrzostwa Koła w kategorii: Senior i Junior. Zbiórka uczestników w sobotę 13 maja o godzinie 8.30 na stadionie piłkarskim w Brodach przy ul. Sportowej 1. Start o godzinie 9.00. Zawody zostaną rozegrane w 3-boju spinningowym( arenberg, skish spinningowy, odległość spinningowa 7,5g). Zawodnicy nie posiadający swojego sprzętu, będą mogli skorzystać ze sprzętu dostarczonego przez organizatora. Dla 3 najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła dla Juniorów - 06.05.2017 Zaproszenie

Aktualności | 2017-05-01 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła w Brodach zaprasza na zawody o Spławikowe Mistrzostwo Koła w kategorii Juniorów. Zawody odbędą się w sobotę 6 maja. Zbiórka uczestników nad Małym Stawym "Ruśna" o godz. 8.00 Dla najleprzych przewidziane są nagrody rzeczowe. ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła - 23.04.2017 Zawody Nr1 - Wyniki

Aktualności | 2017-04-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23.04.2017 rozegrana została pierwsza tura Spławikowych Mistrzostw Koła. Zawodyprzeprowadzono z podziałem na dwa sektory. Ryby jak to bywa o ostatnich latach podczas zawodów nie rozpieszczały uczestników. Pogoda była bardzo kiepska, mocno wiało i padało więc warunki połowu były bardzo trudne. Pierwszą turę z wynikiem 1850 gram wygrał Paweł Pająk, który wykorzystał fakt, że wylosował skrajne stanowisko i złowił ładnego ok. 50 cm jazia i ok 35 cm lina. Drugie miejsce zajął najlepszy w sektorze „A” Marcin Nowak z wynikiem 1455 gram. ...... więcej

SKRÓCONY OKRES OCHRONNY SZCZUPAKA

W roku bieżącym okres ochronny szczupaka ulega skróceniu o dzień ustawowo wolny od pracy, wobec powyższego możemy GO łowić od niedzieli 30 kwietnia. Link do strony Zarządu Okregu w Kielcach: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/148556/60/skrocony_okres_ochronny_szczupaka ... więcej

Wesołych Świąt!

Aktualności | 2017-04-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Wesołych Świąt Wielkanocnych dla Kolegów z Koła Brody, ich Rodzin oraz wszystkoch Gości odwiedzających stronę życzy Zarząd Koła Brody.... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 09.04.2017 Wyniki

Aktualności | 2017-04-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 9 kwietnia Zarząd Koła w Brodach zorganizował kolejne w tym roku zawody gruntowe. W zawodach tych startowała rekordowa ilość uczestników. Na zbiórce o godzinie 6,00 rano stawiło się aż 39 zawodników. Pogoda tym razem dopisała, natomiast z rybami było już trochę gorzej. Tym razem klasę pokazał Mirosław Król, który zwyciężył z wynikiem 1870 gram. Na uwagę zasługuje drugie miejsce Prezesa Seniora, który uzyskał wynik 1435 gram łowiąc leszcze. Jak wskazuje waga nie były to okazy, ale liczy się fakt, że pan Zenon Zaczek ...... więcej

Towarzyskie Zawody dla Młodziezy - 08.04.2017 Wyniki

W dniu 8 kwietnia odbyły się pierwsze w tym roku zawody spławikowe dla naszej młodzieży. Miejscem zawodów był Mały Staw czyli zbiornik „Ruśna”. Wybór miejsca rywalizacji był bardzo trafny, ponieważ młodzi wędkarze mogli cieszyć się z dużej ilości złowionych ryb, a były to m.in. karpie, liny, leszcze i płocie. Zawody wygrała Magda Serafin z wynikiem 6575 gram. Drugie miejsce przypadło Olafowi Kowalikowi, który uzyskał wynik 6285 punktów. Na trzecim miejscu uplasowała się Ola Serafin zwynikiem 4140 pkt. Kolejne miejsca zajęli: ...... więcej