0

Komunikat „Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów" - Wióry

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach informuje wędkarzy, że w dniu 9.09.2018 r. na zbiorniku WIÓRYodbędą się zawody spinningowe o Mistrzostwo Okręgu Teamów. Wobec powyższego część zbiornika w tym dniu nie będzie dostępnadla wędkarzy łowiących ze środków pływających. Prosimy również wędkarzy łowiących z brzegu o nie zajmowaniestanowisk od miejscowości Pokrzywnica i Szeligi według załączonej mapki. Mapka pod linkiem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/176055/60/komunikat_spinningowe_mistrzostwa_okregu_teamow... więcej

Drużynowe Zawody Rejonowe – 2 i 3 miejsce naszych

Aktualności | 2018-09-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 2 września na Zbiorniku Piachy w Starachowicach odbyły się Druzynowe Zawody o Mistrzostwo Rejonu IV. Tym razem organizatorem było Koło PZW Starachowice. Na zbiórce stawiło się 8 drużyn reprezentujących Koła: Brody, Ostrowiec Miasto, Ostrowiec Huta, Rudki i Starachowice. Każdą drużynę stanowiło dwóch seniorów oraz jeden junior. Nasze Koło reprezentowały dwie drużyny w składzie: Paweł Kalista, Kamil Kuzia, Kacper Barański oraz Marcin Nowak, Michał Turbiarz i Olaf Kowalik. Każdy z uczestników rywalizował w swoim sektorze. O ...... więcej

Zawody dla Dzieci i Młodzieży "Zakończenie wakacji" - 25.08.2018 Wyniki

W dniu 25 sierpnia odbyły się Towarzyskie Zawody dla Dzieci i Młodzieży „Zakończenie wakacji”. Miejscem spotkania był Mały Staw tzw. „Ruśna”. Zawody po 2,5 godzinnych zmaganiach wygrał Oliwier Klepacz z wynikiem 1,6 kg. Drugie miejsce zajął Kacper Barański 1,4 kg, natomiastna trzecim miejscu uplasował się Piotr Turbiarz. Zwycięzcy z rąk prezesa Macieja Zaczka otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. ... więcej

66 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

Na zlecenie Zarządu Głównego PZW w Warszawie okręg w Bydgoszczy zorganizował 66 indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym. W składzie reprezentacji PZW Okręgu w Kielcach, którzy również reprezentują barwy WKS Kiełb Brody i należą do Koła w Brodach znalazło się sześciu zawodników: Natalia Zaczek, Magdalena Serafin, Aleksandra Serafin, Donata Żelazowska, Paweł Kita i Jan Kita. Jan Kita po zaciętej walce z Jackiem Kuzą (Okręg Kielce), wygrywając dwubój multiplikatorowy obronił po raz kolejny tytuł Mistrz Polski. Jest to ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła – Wyniki I Tury 19.08.2018

W dniu 19 sierpnia rozegrana została I Tura Spinningowych Mistrzostw Koła. Uczestnicy rywalizowali w 4 godzinnej turze po prawej stronie zbiornika na odcinku od Restauracji „Karpik” do „betonów”. Zawody rozegrano na żywej rybie co oznacza ze zaraz po złowieniu ryba została zmierzona przez sędziego i wypuszczona do wody. W tym dniu drapieżniki nie żerowały dobrze o czym świadczy fakt, że tylko czterem zawodnikom udało się złowić punktowane ryby. Pierwszą turę wygrał Karol Maciejczak który złowił szczupaka o długości 56,1 ...... więcej

Zawody dla dzieci i młodzieży - 25.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Zawody Spławikowe. Zawody odbędą się25 sierpnia Zbiórka w sobotę o godz. 8.00 nad Małym Stawem tzw. "Ruśna". Prosimy o zabranie siatek do przechowywania ryb. Przewidziano nagrody rzeczowe dla najlepszych. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji rocznej Grand Prix Koła w kategorii Juniorów. ... więcej

Towarzyskie Zawody Nocne - 11/12.08.2018 Wyniki

W nocy z 11 na 12 sierpnia na zalewie Brody w okolicy szkoły w Rudzie odbyły się ostatnie zaplanowane na ten rok zawody nocne. Zawody po 12 godzinach połowu wygrał Szymon Niewczas z bardzo dobrym wynikiem wynoszącym 8200 gram. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z wynikiem 4830 gram, natomiast na trzecim miejscu uplasował się lider klasyfikacji ogólnej GPx Koła Brody Marcin Piwnik z wynikiem 3915 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Radosław Piwnik, Paweł Pająk i Sebastian Kozieł. Nagrodę niespodziankę wylosował Sebastian Zamojski, a był to bardzo ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła-Zawody Nr 1 - 19.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza na Spinningowe Mistrzostwa Koła - Zawody Nr1. Zawody odbędą się 19 sierpnia br. Zbiórka zawodników o godz. 6.00 na nowym parkingu od strony Krynek. Sektor: od Restauracji "Karpik" do "Betonów". Uwaga! "Betony" wyłączone z wędkowania. Zawody rozegrane będą "Na żywej rybie" zatem zawodników prosimy o zabranie siatek do przechowania złowionych ryb do czasu przybycia sędziego. Nagroda rzeczowa rozlosowana zostanie spośród wszystkich uczestników. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji Grand ...... więcej

Zawody Spławikowe o Puchar Pani Wójt - 05.08.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-08-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 5 sierpnia odbyły się Zawody Spławikowe o Puchar Wójta, które cykliczne rozgrywane są na zalewie Brody podczas wakacji. Rywalizacja trwała 3,5 godziny, którą wygrał Marcin Nowak z wynikiem 1925 gram. Drugie miejsce zajął Łukasz Bębas z wynikiem 1810 gram, a na trzecim miejscu uplasował się Leszek Kita z wynikiem 1165 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Radosław Piwnik – 1115 gram, Bogdan Lis – 1005 gram, Bogusław Bębas – 915 gram. Podczas rywalizacji niestety nie chciały brać duże i średnie leszcze, więc ...... więcej

Paweł Pająk najlepszym wędkarzem Koła Brody w dyscyplinie Gruntowej

Aktualności | 2018-08-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Paweł Pająk został w roku 2018 najlepszym wędkarzem Koła Brody w dyscyplinie gruntowej. Paweł uzyskał łączną sumę punktów wynoszącą 35 na 50 możliwych do zdobycia oraz łączną wagę ryb 16,56 kg wyprzedzając o 2 punkty swojego kolegę Marcina Piwnika, który uzyskał 33 punkty, przy łącznej wadze złowionych ryb 14,25 kg. Trzecie miejsce w klasyfikacji końcowej zajął młodszy z braci Piwników - Radosław z wynikiem wynoszącym 27 punktów i wagą 16,27kg. Na uwagę zasługuje fakt, że najwięcej ryb przy tylko dwukrotnym udziale w zawodach ...... więcej