0

Spławikowe Mistrzostwa Koła - 19.05.2013 Wyniki

Aktualności | 2013-05-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 19 maja br. odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła Nr3 Brody, których zwycięzca będzie miał prawo startu w Mistrzostwach Okręgu zaplanowanych na 16 czerwca nad zalewem w Wilkowie. Rywalizacja toczyła się w dwóch trzygodzinnych turach w kategorii juniorów i kategorii seniorów. Najlepszym zawodnikiem, a zarazem Mistrzem Koła w kategorii Juniorów na 2013 rok został Bartosz Styczyński uzyskując 3 punkty sektorowe z łącznym wynikiem 1965 gram. Tytuł v-ce mistrzowski zdobył Kacper Turek – 3 punkty sektorowe - 1035 gram. Na ...... więcej

Zawody Spinningowe o Mistrzostwo Koła - I TURA - 05.05.2013

Aktualności | 2013-05-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 5 maja br. Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował pierwsze w tym sezonie Zawody Spinningowe. Zawody te stanowiły pierwszą z zaplanowanych dwóch tur rywalizacji o Mistrzostwo Koła Brody. Oczywiście zawody te zaliczone zostały również do ogólnej Klasyfikacji Grand Prix 2013. Rywalizacja toczyła się aż pięć godzin przy ładnej, słonecznej pogodzie. Teren zawodów obejmował odcinek brzegu sięgający od restauracji „Karpik” aż do „Tamy”. Zawody rozegrane zostały na żywej rybie tzn. ryby zaraz po złowieniu ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - 28.04.2013

W niedzielę 28 kwietnia br. na Zalewie Brodzkim rywalizowali seniorzy podczas Towarzyskich Zawodów Spławikowych. Pogoda tego dnia nie rozpieszczała zawodników, ponieważ przez cały czas trwania zawodów padał mniej lub bardziej intensywny deszcz. Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Robert Klepacz z wynikiem 5,15kg. Drugie miejsce przypadło Jackowi Serafinowi, który złowił kilkanaście leszczy o łącznej wadze 4,13 kg. Na najniższym stopniu podium uplasował się Sebastian Kozieł z wynikiem 3,17kg. Dominującym gatunkiem poławianym podczas ...... więcej

Zawody Spławikowe Młodzieży

Aktualności | 2013-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

27 kwietnia odbyły się Zawody Spławikowe Młodzieży zrzeszonej w naszym Kole. Ryby tego dnia dopisały każdemu z uczestników, którzy łowili płocie i ukleje. Najwięcej ryb udało złowić się jedynej dziewczynie biorącej udział w zawodach. Donata Żelazowska zajęła pierwsze miejsce z wynikiem 1455 pkt. Drugie miejsce zajął Maciej Biurkowski uzyskując 1365 pkt., natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Dawid Kapuścik z wynikiem 1210 pkt. Kolejne miejsca zajęli Łukasz Piasek, Kacper Barański i Miłosz Matusiewicz. Najlepszym zawodnikom nagrody ...... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 21.04.2013 Wyniki

Aktualności | 2013-04-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 21 kwietnia br. po długiej zimowej przerwie rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie Towarzyskie Zawody Gruntowe. Rywalizacja toczyła się w jednej trzygodzinnej turze przy słonecznej, jednak wietrznej pogodzie. Niewątpliwie przedłużająca się zima miała wpływ na apetyty ryb, ponieważ wyniki podczas niedzielnych zawodów były imponujące. Zwycięzca, którym został Marcin Nowak uzyskał wynik 12395 gram na który składało się 28 leszczy i 6 płoci. Drugie miejsce z wynikiem o 3 kg gorszym zajął Sebastian Kozieł – 9240 pkt., natomiast trzecie ...... więcej

Jesteśmy na Facebooku

Aktualności | 2013-03-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Koło PZW Nr 3 jest od stycznia na Facebooku. To jeden z najpopularniejszych na świecie portali społecznościowych. Na profilu pod adresem http://www.facebook.com/KoloPzwBrody można znaleźć aktualne informacje, wydarzenia, galerię zdjęć oraz ciekawostki dotyczące Koła i wędkarstwa. Zapraszamy!!! ... więcej

Robert Klepacz najlepszy w dyscyplinie podlodowej

Od bieżącego sezonu Zarząd Koła PZW Brody wprowadził dodatkowy podział w Klasyfikacji cyklu Grand Prix. Po rozegraniu wszystkich zawodów zaplanowanych w danym roku będą wyłaniani zwycięzcy w każdej z dyscyplin. Najlepszy zawodnik w dyscyplinie podlodowej, gruntowej, spławikowej i spinningowej otrzyma na Zebraniu Sprawozdawczym pamiątkowy dyplom i/lub puchar. Mamy nadzieję, że taki podział zachęci do uczestnictwa w zawodach kolegów, którzy preferują daną dyscyplinę wędkarstwa. Zwycięzcą w dyscyplinie podlodowej w klasyfikacji Grand Prix 2013 został ...... więcej

Towarzyskie zawody podlodowe – 24.02.2013 Wyniki

Aktualności | 2013-02-28 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne zawody podlodowe z cyklu Grand Prix odbyły się 24 lutego br. na zalewie brodzkim. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd koła PZW Brody. Rywalizacja toczyła się w jednej trzygodzinnej turze przy dość silnym wietrze i padającym okresowo deszczu. Brzydka pogoda miała niewątpliwie wpływ na apetyty leszczy. które to dominują na zalewie. Zawodnikom udało złowić się tylko kilka sztuk średnich rozmiarów. Najlepiej z trudnymi warunkami połowu poradził sobie Marcin Nowak, który w tym sezonie z sukcesami reprezentuje nasze koło na zawodach ...... więcej

Drugie miejsce Marcina Nowaka na Zbiorniku Gutwin

Reprezentant Koła PZW w Brodach Marcin Nowak zajął drugie miejsce w Otwartych Zawodach Podlodowych o Puchar Starosty Ostrowieckiego rozegranych na zbiorniku Gutwin. Organizatorem zawodów było Koło Nr 34 Ostrowiec-Miasto. W rywalizacji udział wzięli wędkarze z Brodów, Ćmielowa, Opatowa, Ostrowca, Sandomierza i Starachowic. Zawody zostały przeprowadzone w jednej czterogodzinnej turze i toczyły się w miłej koleżeńskiej atmosferze. Rybami, które najczęściej atakowały przynęty były znane ze swojego apetytu sumiki karłowate, nazywane również ...... więcej

Bardzo dobry występ reprezentantów naszego Koła na zawodach w Mostkach.

Aktualności | 2013-02-21 | Publikujący: Koło PZW-Brody

17 lutego br. odbyły się Towarzyskie Okręgowe Zawody Podlodowe w Mostkach. W zawodach udział wzięło 57 zawodników z Kół i Klubów wędkarskich Okręgu Kieleckiego. Wśród startujących byli również reprezentanci naszego Koła, Marcin Nowak i Paweł Kalista. Zawody rozegrano w jednej trzygodzinnej turze. Najczęściej łowionymi rybami podczas zawodów były płocie, a towarzyszyły im również okonie, jazgarze oraz jeden lin. Nasi zawodnicy niedzielne zawody mogą zaliczyć do bardzo udanych. Zarówno dla Marcina, jak i dla Pawła ...... więcej