0

Jerzy Walkiewicz najlepszym wędkarzem Koła PZW Brody w dyscyplinie gruntowej

Aktualności | 2013-11-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 27 października rozegrane zostały ostatnie zaplanowane na ten rok zawody w dyscyplinie gruntowej zaliczane do Cyklu Grand Prix Koła o tytuł Najlepszego Wędkarza Koła PZW Brody w 2013 roku. Od tego roku Zarząd Koła wprowadził dodatkową klasyfikację podsumowującą osiągnięcia zawodników w dyscyplinach: podlodowej, spławikowej, gruntowej oraz spinningowej. W 2013 najlepszym wędkarzem wędkarzem gruntowym naszego Koła zostałJurek Walkiewicz, zdobywając 33 punkty na 50 możliwych. Łączna waga złowionych przez Niego ryb wyniosła 9,69 kg. Kolejne miejsca zajęli ...... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe "O największą rybę"- 27.10.2013 Wyniki

Aktualności | 2013-10-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Ostatnie zawody gruntowe zaliczane do całorocznej klasyfikacji GP Koła Brody odbyły się 27 października na zalewie Brody. Tym razem rywalizacja toczyła sie o "Największą rybę" Tego dnia największa ryba zawodów okazał sie boleń o wadze 525 gram złowiony przezRoberta Klepacza. Drugie miejsce zająłMarcin Nowak, który złowił leszcza ważącego 415 gram, natomiast najniższy stopień podium wywalczył Jacek Serafinłowiąc leszcza o wadze 410 gram. Najlepsi zawodnicy z rąk v-ce prezesa Kazimierza Herta otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe "O Największą rybę" - 20.10.2013 - Wyniki

Kolejne zawody Spinningowe tym razem o Największą rybę rozegrane zostały 20 października br. na zalewie w Brodach. Sektor, w którym zawodnicy starali sie złowić największą rybę obejmował brzeg od strony torów PKP na odcinku: Most w Stykowie - szkoła w Rudzie. Podczas pięciogodzinnej rywalizacji uczestnikom zawodów udało sie złowić tylko wymiarowe okonie. Największego z nich ważącego 250 gram złowił Jacek Kawalec. Tylko 10 gram lżejszy okoń zapewnił drugie miejsce Sebastianowi Koziełowi, natomiast na trzecim miejscu z okoniem ważącym 195 ...... więcej

Zawody dla działaczy Koła - 13.13.2013 Wyniki

W dniu 13 października 2013 na zalewie w Brodach odbyły się zawody dla Działaczy Koła PZW Brody. Zawody rozegrane zostały w jednej trzygodzinnej turze. Tym razem najwięcej ryb tj. ponad 2kg udało się złowić Jerzemu Walkiewiczowi. Na drugim miejscu z wynikiem 1,29 kg uplasował sie Robert Klepacz, natomiast na najniższym stopniu podium stanął prezes senior Zenon Zaczek z wynikiem nieco przekraczającym 1 kg. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio: Łukasz Bębas, Andrzej Sikorski i Sebastian Kozieł. Najlepsi zawodnicy z rąk v-ce prezesa Kazimierza Herta otrzymali pamiątkowe ...... więcej

Terminy zawodów zaplanowanych na październik

Aktualności | 2013-10-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZARZĄD KOŁA PZW W BRODACH SERDECZNIE ZAPRASZA NA ZAWODY, KTÓRE ZAPLANOWANE ZOSTAŁY NA PAŹDZIERNIK TOWARZYSKIE ZAWODY DLA DZIAŁACZY KOŁA. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NAD ZALEWEM PRZY SZKOLE W RUDZIE 13 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 13.30. ZAWODY ROZEGRANE ZOSTANĄ METODĄ DOWOLNĄ, SPŁAWIKOWĄ LUB GRUNTOWĄ NA JEDNĄ WĘDKĘ. TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NAD ZALEWEM PRZY MOŚCIE W STYKOWIE 20 PAŹDZIERNIKA O GODZINIE 7.00. TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE O "NAJWIĘKSZĄ RYBĘ". ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW NAD ZALEWEM PRZY SZKOLE W ...... więcej

Towarzyskie Zawody Gruntowe - 06.10.2013 Wyniki

W dniu 6 października br. Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował Towarzyskie Zawody Gruntowe. Rywalizacja toczyła się w jednej trzygodzinnej turze przy ładnej pogodzie. Niewątpliwie największym szczęściarzem zawodów był Jacek Serafin, który złowił tylko jednego, ale za to ważącego 1,37 kg leszcza, który zapewnił mu zwycięstwo. Drugie miejsce z wynikiem 0,83 kg zajął Maciej Zaczek, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Andrzej Sikorski, którego ryba ważyła 0,67 kg. Wszystkie złowione ryby tj. leszcze i okonie po zważeniu zostały ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 29.09.2013 - Wyniki

29 września br. na Zalewie w Brodach odbyły się kolejne Towarzyskie Zawody Spinningowe zaliczane do całorocznego cyklu Grand Prix Koła. Zawody rozegrane zostały w jednej turze. Ryby tego dnia kiepsko żerowały, a wymiarowymi rybami jakie udało się złowić uczestnikom były okonie. Zwycięzcą zawodów z wynikiem 300 gram zostałMarcin Nowak.Druga lokata z wynikiem 280 gram przypadła w udzialeRobertowi Klepaczowi.Trzecie miejsce zajął Sebastian Kozieł z wynikiem 220 gram.Najlepsi zawodnicy otrzymali w nagrodę atrakcyjny sprzęt wędkarski.... więcej

Mistrzostwa Świata w Wędkarstwie Rzutowym - Janek Kita znowu na podium

Aktualności | 2013-09-21 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach od 11 do 15 września 2013 r. odbyły się w Halle w Niemczech 38 Mistrzostwa Świata Seniorów w Wędkarstwie Rzutowym. W reprezentacji Polski na te mistrzostwa znalazło się troje zawodników z naszego regionu reprezentujących okręg kielecki PZW; Magdalena i Jacek Kuza z Koła PZW w Busku-Zdroju oraz Jan Kita z Koła PZW w Brodach. Reprezentanci naszego okręgu przywieźli łącznie 4 medale (1 srebrny, 3 brązowe). Srebrny medal a zarazem tytuł Vice mistrz Świata w konkurencji ,,multi cel'' zdobył Jan Kita z Brodów (Koło PZW Brody). Pokazał on, że nie ...... więcej

Jacek Serafin najlepszym wędkarzem w dyscyplinie spławikowej cyklu Grand Prix Koła.

Aktualności | 2013-09-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 8 września rozegrane zostały ostatnie zaplanowane na ten rok zawody w dyscyplinie spławikowej zaliczane do Cyklu Grand Prix Koła o tytuł Najlepszego Wędkarza Koła PZW Brody w 2013 roku. Od tego roku Zarząd Koła wprowadził dodatkową klasyfikację podsumowującą osiągnięcia zawodników w dyscyplinach: podlodowej, spławikowej, gruntowej oraz spinningowej. W 2013 najlepszym wędkarzem spławikowym naszego Koła został Jacek Serafin, zdobywając aż 37 punktów na 50 możliwych. Łączna waga złowionych przez Niego ryb wyniosła 11,16 kg. Kolejne miejsca ...... więcej

Towarzyskie zawody spławikowe - 08.09.2013 Wyniki

Aktualności | 2013-09-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Ostatnie zawody w dyscyplinie spławikowej zaliczane do klasyfikacji ogólnej tegorocznego Cyklu Grand Prix Koła Brody odbyły sie 8 września na zalewie Brody. Rywalizacja toczyła sie w jednej trzygodzinnej turze przy ładnej, słonecznej pogodzie. Zimne noce niewątpliwie miały wpływ na apetyty ryb. Najlepszemu zawodnikowi tego dnia Jackowi Serafinowi udało się złowić tylko 910 gram. Drugie miejsce z wynikiem 565 gram zdobył Bogusław Bębas, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Maciej Zaczek z wynikiem 555 gram. Sędzią głównym zawodów był Zenon ...... więcej