0

Podlodowe Mistrzostwa Koła - 20.01.2013

Aktualności | 2013-01-14 | Publikujący: Koło PZW-Brody

K O M U N I K A T Zarząd koła PZW Nr 3 zaprasza na Podlodowe Mistrzostwa Koła. Zawody odbędą się 20-go STYCZNIA 2013 r. na zalewie w Brodach. Zbiórka o godzinie 7:00 nad zalewen od strony Krynek. Zawody przeprowadzone zostaną w dwóch dwugodzinnych turach. Zarząd Koła PZW w Brodach ... więcej

ZAPROSZENIE ZA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE

Aktualności | 2013-01-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

ZAPROSZENIEZARZĄD KOŁA PZW BRODY ZAPRASZA NA ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE. ZEBRANIE ODBĘDZIE SIĘ 13.01.2013 W SALI KONFERENCYJNEJ URZĘDZIU GMINY W BRODACH. I TERMIN - GODZ. 10.00, II TERMIN - GODZ. 10.30. Zarząd Koła... więcej

Zarybianie w 2012 roku

Aktualności | 2012-12-14 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W drugiej dekadzie listopada zakończone zostało zarybianie Zalewu Brody i rzeki Kamiennej w obrębie zbiornika. Wpuszczone zostały poniższe gatunki i ilości ryb: 1. Szczupak wylęg żerujący – 50000 szt. 2. Sandacz narybek letni – 29 000 szt. 3. Węgorz obsadowy – 12 kg 4. Boleń narybek jesienny – 5 000 szt. 5. Kleń narybek jesienny – 2 500 szt. 6. Świnka narybek jesienny – 5000 szt. 7. Karp kroczek – 290 kg 8. Lin kroczek – 1306 kg 9. Szczupak narybek jesienny – 1800 kg 10. Jaź kroczek – 1000 kg 11. Karaś kroczek – ...... więcej

Sebastian Kozieł znowu najlepszy

Aktualności | 2012-11-17 | Publikujący: Koło PZW-Brody

11 listopada br. Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował dodatkowe, ostatnie już w tym roku Zawody. Zawody spinningowe rozegrane zostały metodą klasyczną w jednej czterogodzinnej turze. Zwycięzcą po raz kolejny w tym sezonie został Sebastian Kozieł reprezentujący w bieżącym roku okręg kielecki w Spinningowych Mistrzostwach Polski. Sebastian zwyciężył łowiąc osiem okoni o łącznej wadze 1075 gram. Drugą lokatę wywalczył Ireneusz Nowakowski z czterema okoniami ważącymi 690 pkt. Na trzecim miejscu uplasował się Robert Klepacz z wynikiem 495 gram. Zwycięzcy otrzymali ...... więcej

Zawody Spinningowe o "Największą Rybę" - 4.11.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-11-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

4 listopada br. na Zalewie w Brodach odbyły ostatnie zawody zaliczane do całorocznego cyklu Grand Prix. Tym razem zawodnicy rywalizowali w jednej czterogodzinnej turze o Największą Rybę złowioną metodą spinningową. Największym szczęściarzem tego dnia okazał się Sebastian Kozieł, który jako jedyny ze wszystkich uczestników złowił wymiarowego szczupaka ważącego 860 gram i zapewniającego zwycięstwo. Okonia ważącego 405 gram o długości 31 cm złowił zdobywca drugiego miejsca Maciej Zaczek. Najniższy stopień podium podzielili Jacek Serafin i Ireneusz ...... więcej

Jan Kita wyróżniony przez Minister Sportu i Turystyki RP

Aktualności | 2012-10-31 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Minister Sportu i Turystyki RP wyróżniła medalistów Mistrzostw świata w wędkarstwie rzutowym http://www.pzw.org.pl/home/wiadomosci/lista/60/aktualnosci Minister Sportu i Turystyki RP Pani Joanna Mucha wyróżniła nagrodami medalistów Mistrzostw świata w wędkarstwie rzutowym za osiągnięcie wysokich wyników sportowych. Wyróżnienia i nagrody otrzymali: Magdalena Kuza z Okręgu PZW Kielce, Włodzimierz Targosz z Okręgu PZW Poznań, Marek Noga z Okręgu PZW Katowice, Jan Kita z Okręgu PZW Kielce. Gratulujemy osiągniętych ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spinningowe - 28.10.2012 Wyniki

30 października br. na Zalewie w Brodach odbyły sie przedostatnie Towarzyskie Zawody Spinningowe zaliczane do całorocznego cyklu Grand Prix. Ze względu na niesprzyjające warunki atmosferyczne zawody rozegrane zostały w jednej trzygodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów z wynikiem 1050 gram został Bogusław Bębas, który jako jedyny tego dnia złowił wymiarowego szczupaka. Druga lokata przypadła w udziale Sebastianowi Koziełowi, który złowił siedem okoni o łącznej wadze 860 gram. Trzy okonie ważące 495 gram zapewniły trzecie miejsce Jerzemu Walkiewiczowi. ...... więcej

Puchar Polski dla Janka Kity!!!

Aktualności | 2012-10-15 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Pod koniec września odbyły się dwa ostatnie Puchary Polski w Wędkarstwie Rzutowym. Pierwszy z nich rozgrywał się w Inowrocławiu na lotnisku Aeroklubu, brali w nim udział zawodnicy naszego koło ''PZW Brody'' i Klubu ''Kiełb Brody'' bracia Jan i Paweł Kita. W Konkurencji 2 bój "multi" Starszy tj. Jan zdobył pierwsze miejsce poprawiając swój własny rekord Polski ustanowiony na Mistrzostwach Świata w Estonii potwierdzając tym samym że złoty medal na Mistrzostwach Świata nie był przypadkiem. Paweł uplasował się na trzecim miejscu ustanawiając ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ - 07.10.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-10-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne zawody zaliczane do ogólnej klasyfikacji z cyklu GRAND PRIX Koła Brody rozegrane zostały 7 października br. Tym razem zawodnicy rywalizowali metodą gruntową próbując złowić największą rybę zawodów. Przy ładnej pogodzie rywalizacja toczyła się przez 3 godziny. Największymi rybami zawodów były leszcze. Największego, ważącego 675 gram udało się złowić Jackowi Kawalcowi. Drugie miejsce zajął Paweł Kalista, którego ryba ważyła 470 gram, natomiast leszcz o wadze 450 gram zapewnił trzecie miejsce Sebastianowi Koziełowi. ...... więcej

ZAWODY SPINNINGOWE - 30.09.2012 - WYNIKI

Aktualności | 2012-10-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

30 września br. na Zalewie w Brodach odbyły Towarzyskie Zawody Spinningowe. Zawody rozegrane zostały metodą klasyczną w jednej czterogodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został Sebastian Kozieł, który złowił 6 okoni uzyskując w sumie 1105 punktów. Drugą lokatę wywalczył Ireneusz Nowakowski z czterema okoniami - 700 pkt. Na trzecim miejscu uplasował się Robert Klepacz z wynikiem 625 pkt. Zwyciężcy otrzymali z rąk prezesa Zenona Zaczka nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego.... więcej