0

ZAWODY SPŁAWIKOWE DLA MŁODZIEŻY - 29.04.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-05-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

29 kwietnia br. odbyły się spławikowe zawody dla młodzieży. Organizatorem było Koło PZW w Brodach. Rywalizacja toczyła się przy pięknej słonecznej pogodzie, w jednej trzygodzinnej turze. Najlepszym wśród młodych wędkarzy okazał się Karol Stachura, którego wynik 2020 gram stanowiły głównie leszcze. Drugie miejsce zajęła jedyna dziewczyna startująca w zawodach Donata Żelazowska - 965 gram, która już od kilku lat łowi na bardzo wysokim poziomie oraz zaczyna odnosić sukcesy w wędkarstwie rzutowym. Najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe ...... więcej

Osiągnięcia Koła Brody w 2011 roku

Kolejne dwa puchary przybyły do bogatej już kolekcji trofeów Koła PZW Nr 3 w Brodach. W dniu 22 kwietnia br. na posiedzeniu Zarządu Okręgu w Kielcach Koło z Brodów na ręce prezesa Zenona Zaczka otrzymało pamiątkowe puchary za zdobycie I MIEJSCA W OKRĘGU KIELECKIM W DZIAŁALNOŚCI Z MŁODZIEŻĄ oraz za zdobycie III MIEJSCA W KONKURSIE DZIAŁALNOŚCI SPORTOWEJ w grupie kół okręgu kieleckiego liczących powyżej 500 członków. ... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - Wyniki 15.04.2012

Aktualności | 2012-04-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 15 kwietnia br. na Zalewie Brodzkim rozegrane zostały Towarzyskie Zawody Spławikowe. Rywalizacja toczyła się przy dość silnym wietrze, a pod koniec zawodów padającym deszczu. Najlepiej z trudnymi warunkami poradził sobie Robert Klepacz, który podczas trwającej trzy godziny tury złowił kilkanaście leszczy o łącznej wadze 3200 gram. Z wynikiem 1875 pkt. drugie miejsce zajął Jan Kita, natomiast na trzecim miejscu znalazł się Karol Stachura z wynikiem 1570 pkt. Zwycięzcy z rąk prezesa Zenona Zaczka otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe w postaci ...... więcej

Otwarcie sezonu spławikowego - Zawody 25.03.2012

Aktualności | 2012-03-29 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 25 marca br. rozegrane zostały pierwsze w tym sezonie Towarzyskie Zawody spławikowe. Rywalizacja toczyła się w jednej trzygodzinnej turze przy słonecznej pogodzie. Zwycięzcą został Maciej Zaczek, którego ryby ważyły 2100 gram. Na drugim miejscu uplasował się Andrzej Sikorski z wynikiem 1870 pkt, natomiast trzecie miejsce przypadło Jackowi Serafinowi - 1220 pkt. Wszystkie złowione ryby głównie płocie i leszcze po zważeniu zostały wypuszczone do zalewu. Najlepszym zawodnikom nagrody wręczył Zenon Zaczek, prezes koła. Następne zawody, również ...... więcej

ZAWODY PODLODOWE - 04.03.2012 WYNIKI

Aktualności | 2012-03-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne w tym roku zawody podlodowe rozegrane zostały 4 marca br. na zalewie brodzkim. Rywalizacja toczyła sie w jednej trzygodzinnej turze. Zwyciężył Sebastian Kozieł uzyskując wynik 560 pkt. Na drugim miejscu uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 485 pkt, natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale dwum zawodnikom tj. Bogusławowi Bębasowi i Jerzemu Walkiewiczowi, którzy uzyskali po 445 pkt. Nagrody zwycięzcom wręczył prezes, Zenon Zaczek.... więcej

ZAWODY O NAJWIĘKSZĄ RYBĘ - 26.02.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-02-27 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Kolejne zawody podlodowe z cyklu Grand Prix odbyły sie 26 lutego br. na zalewie brodzkim. Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd koła PZW Brody. Rywalizacja toczyła się o Największą Rybę w jednej trzygodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został Zenon Zaczek. Jego największą rybą złowioną tego dnia był okoń o wadze 200 gram. Trochę mniejszego okonia ważącego 170 gram, ale zapewniajacego drugie miejsce złowił Sebastian Kozieł. Na trzecim stopniu podium uplasował sie Kamil Mazur, którego największą rybą również był okoń ważący 165 gram. ...... więcej

Zawody Podlodowe o Największą rybę - 19.02.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-02-20 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody w dniu 19 lutego br. zorganizował kolejne w tym roku Towarzyskie Zawody Podlodowe. Tym razem rywalizacja toczyła się o "Najwiekszą rybę". Zawody trwały 3 godziny. W tym czasie wędkarzom udało się złowić wiele ryb, głównie okoni i jazgarzy, jednak w ostatecznym rozrachunku liczyły się tylko te największe. Podczas rywalizacji szczęście dopisało Sebastianowi Koziełowi, którego największy okoń ważył 385 gram. Okonia ważącego 210 gram, dajacego drugie miejsce złowił Jerzy Walkiewicz, natomiast na trzecim miejscu uplasował się Szymon ...... więcej

Zawody podlodowe - 12.02.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-02-15 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Po raz kolejny uczestnikom Podlodowych Zawodów Wędkarskich rozegranych 12 lutego br. przyszło rywalizować w kilkunastostopniowym mrozie. Tym razem jednak ryby lepiej „współpracowały” z zawodnikami i wyniki były całkiem przyzwoite. Najlepsi w ciągu tury trwającej 2,5 godz. złowili po kilka sporych okoni oraz kilkanaście jazgarzy. Pierwsze miejsce zdobył Paweł Kalista uzyskując wynik 1115 pkt. Tuż za nim uplasował się Jacek Kawalec z wynikiem 950 pkt., a trzecie miejsce przypadło w udziale Kamilowi Mazurowi, który zdobył 810 pkt. Najlepsi ...... więcej

Podlodowe Mistrzostwa Koła - 05.02.2012 Wyniki

Aktualności | 2012-02-10 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 05.02.2012 rozegrane zostały Podlodowe Mistrzostwa Koła PZW Brody. Zawody ze względu na bardzo trudne warunki tj. 17 stopniowy mróz rozegrane zostały w jednej 2,5 godzinnej turze. Tak niska temperatura miała niewątpliwie wpływ na apetyty ryb, ponieważ podczas zawodów złowiono tylko okonie i jazgarze. Do tak trudnych warunków wędkowania najlepiej przystosował się Andrzej Sikorski, ktory z wynikiem 590 pkt. został Podlodowym Mistrzem Koła na 2012 rok. Drugie miejsce z wynikiem 570 pkt. zajął Robert Klepacz. Na najniższym stopniu podium uplasował się ...... więcej

PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA - KOMUNIKAT

Aktualności | 2012-01-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody informuje, że w dniu 5 lutego br. odbędą się zaległe PODLODOWE MISTRZOSTWA KOŁA. Zbiórka zawodników o godzinie 7.30 za szkołą w Rudzie. Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach. Zarząd Koła... więcej