0

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE

Aktualności | 2011-10-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 9 października br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Towarzyskie Zawody Gruntowe. Zawody rozegrane zostały na Zalewie Brody. Rywalizacja toczyła się w jednej 3 godzinnej turze. Spośród startujących najlepszy okazał się Jacek Serafin. Zwycięzca uzyskał wynik 1545 pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Kalista - 1025 pkt, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 850 pkt. Najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego wręczył prezes Koła Brody, Zenon Zaczek.... więcej

DODATKOWE ZAWODY GRUNTOWE ZALICZANE DO CYLKU GRAND PRIX

ZARZĄD KOŁA PZW BRODY 16.10.2011 ORGANIZUJE DODATKOWE TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE ZALICZANE DO TEGOROCZNEGO CYKLU GRAND PRIX. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY! ZARZĄD KOŁA... więcej

PUCHAR POLSKI W DWUBOJU MULTI DLA JANA KITY!

Aktualności | 2011-10-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 23-25.09.2011 r.odbyły się ostatnie zawody z cyklu Pucharu Polski w Wędkarstwie Rzutowym 2011. Zawody te były podsumowaniem całorocznej rywalizacji zawodników z całej Polski. Do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży w poszczególnych kategoriach. Prowadzący niemal przez cały sezon zawodnik z klubu wędkarskiego Kiełb Brody i Koła PZW Brody Jan Kita potwierdził że jest najlepszym zawodnikiem w 2 -boju multi wygrywając ostatnie zawody pucharowe i tym samym zdobywając Puchar Polski 2011r. 2 i 3 miejsce zajęli zawodnicy z okręgu Legnickiego. W ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE - 02.10.2011 WYNIKI

Aktualności | 2011-10-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 02 października br. na Zalewie Brodzkim odbyły sie kolejne zawody z cyklu Grand Prix. Tym razem wędkarze łowili metodą spinningową, w jednej czterogodzinej turze. W tym dniu najleprzym spinningistą okazał sie Robert Klepacz uzyskując wynik 1015 pkt. Taki wynik uzyskał dzięki dziewięciu okoniom. Na drugim miejscu uplasował sie Sebastian Kozieł z wynikiem 305 pkt. łowiąc trzy okonie. Najniższy stopień podium przypadł w udziale junirowi Adrianowi Turkowi, który złowił dwa wymiarowe okonie o łącznej wadze 240 gram. Najlepszym zawodnikom nagrody wręczył prezes ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE - 25.09.2011 WYNIKI

Aktualności | 2011-09-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 25 września br. na Zalewie Brodzkim odbyły sie Towarzyskie Zawody Gruntowe rozegrane w jednej czterogodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został z wynikiem 2835 punktów Sebastian Kozieł. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Serafin uzyskując 2585 punktów, a najniższy stopień podium wywalczył Kazimierz Hert z wynikiem 2110 punktów. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe z rąk prezesa Koła PZW Brody, Zenona Zaczka.... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU NA ZALEWIE BRODZKIM - 18.09.2011

Aktualności | 2011-09-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 18.09 br. na Zalewie w Brodach rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. W zawodach udział wzięło 34 reprezentantów z kół i klubów Okręgu Kieleckiego. Rywalizacja toczyła się się w dwóch czterogodzinnych turach, w sektorach zlokalizowanych po obu stronach zalewu Brodzkiego. Po ośmiogodzinnych zmaganiach sklasyfikowanych zostało tylko 15 zawodników, którym udało się złowić wymiarowe ryby. Mistrzem Okręgu na 2011 rok został Mirosław Czuba z koła Ostrowiec Huta, drugie miejsce wywalczył Cezary Sobczyk z koła Ostrowiec ...... więcej

JAN KITA MISTRZEM ŚWIATA!!!

Aktualności | 2011-09-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

20 - letni członek naszego koła i WKS "Kiełb" JAN KITA 2 września na Rzutowych Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Czechach zdobył w Kategorii Seniorów Mistrzostwo Świata w konkurencji "MULTI CEL". 3 września do złotego medalu zdobytego dzień wcześniej dołożył kolejny, tym razem srebrny krążek w konkurencji "MULTI ODLEGŁOŚĆ". Filmy z zawodów oraz ceremoni wręczenia medali umieszczone zostały w zakładce NASZE FILMY: ... więcej

Zmiana terminu Towarzyskich Zawodów Gruntowych

Aktualności | 2011-08-29 | Publikujący: Koło PZW-Brody

K O M U N I K A T Ze względu na mające się odbyć w dniu 18 września br. SPINNINGOWE MISTRZOSTWA OKREGU Zarząd Koła PZW Brody informuje, że zawody gruntowe dla członków naszego koła przewidzianie na ten dzień zostaną rozegrane w dniu 25.09.2011r. Zrząd Koła ... więcej

Towarzyskie zawody spławikowe - 28.08.2011 - Wyniki

W dniu 28.08 br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Towarzyskie Zawody Spławikowe. Zawody rozegrane zostały na Zalewie Brody. Przewidziano jedną 3,5 godzinną turę. Nagła zmiana pogody wpłynęła niewątpliwie na apetyty ryb. Dominującą rybą zawodów był leszcz. Złowionych zostało również kilka płoci oraz uklejek. Spośród startujących najlepszy okazał się Robert Klepacz. Zwycięzca uzyskał wynik 1795 pkt. Drugie miejsce zajął Kazimierz Hert - 1350 pkt, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Bogusław Bębas z wynikiem 655 pkt. ...... więcej

Zawody Spławikowe o "Puchar Wójta"

Aktualności | 2011-08-22 | Publikujący: Koło PZW-Brody

21 sierpnia br. nad zalewem Brody odbyły się Zawody Spławikowe o Puchar Wójta Gminy Brody. Zawody rozegrane zostały w jednej czterogodzinnej turze w kategorii juniorów oraz seniorów. Spośród seniorów najlepszy okazał sie Sebastian Kozieł z wynikiem 3100 pkt. Drugie miejsce wywalczył Robert Klepacz uzyskując wynik tylko o 10pkt. gorszy niż zwycięzca. Na ostatnim stopniu podium uplasował się Kazimierz Hert z wynikiem 1925pkt. W kategorii juniorów pierwsze miejsce zajął Karol Stachura, który zdobył 690pkt. drugie miejsce przypadło ...... więcej