0

Towarzyskie Zawody Spinningowe

Aktualności | 2011-11-02 | Publikujący: Koło PZW-Brody

30 października br. na Zalewie w Brodach odbyły Towarzyskie Zawody Spinningowe. Zawody rozegrane zostały metodą klasyczną w jednej czterogodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został Robert Klepacz, który już po niespełna 2 godzinach wędkowania złowił komplet tj. 10 okoni uzyskując w sumie 3260 punktów. Druga lokata przypadła w udziale Bogusławowi Bębasowi, który jako jedyny w tym dniu złowił wymiarowego szczupaka, a do niego dołożył jeszcze 5 okoni co dało łączny wynik 1440 pkt. Na trzecim miejscu uplasował się Sebastian Kozieł z dorobkiem ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe - 23.10.2011 Wyniki

Aktualności | 2011-10-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23.10.2011 na Zalewie w Brodach odbyły się Towarzyskie Zawody Spławikowe. Rywalizacja trwała 3 godziny. Wygrał Kazimierz Hert z wynikiem 515 pkt, który po raz kolejny nie dał szans rywalom i na 2 kolejki przed zakończeniem Rywalizacji z Cyklu Grand Prix zapewnił sobie tytuł Najlepszego Wędkarza Koła Brody w 2011 roku. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z dorobkiem 435 pkt. wyprzedzając tylko o 5 punktów trzeciego w klasyfikacji Kamila Mazura. Zwycięzcy z rąk Prezesa, Zenona Zaczka otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego.... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE - 16.10.2011 WYNIKI

Aktualności | 2011-10-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 16 października br. odbyły się kolejne zawody gruntowe zaliczane do Cyklu Grand Prix 2011. Zawody rozegrane zostały w jednej trzygodzinnej turze. Duży spadek temperatury miał niewątpliwie wpływ na żerowanie ryb. Najlepszy wynik tego dnia uzyskał Kazimierz Hert, który dzieki "bonusowi' w postaci karpia uzyskał wynik ponad 1,5kg. Drugie miejsce wywaczył Jerzy Walkiewicz łowiąc trzy leszcze o łącznej wadze ok 0,8kg. Na najniższym stopniu podium uplasował się Jacek Serafin z wynikiem 460 pkt. Zwyciężcom atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE

Aktualności | 2011-10-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 9 października br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Towarzyskie Zawody Gruntowe. Zawody rozegrane zostały na Zalewie Brody. Rywalizacja toczyła się w jednej 3 godzinnej turze. Spośród startujących najlepszy okazał się Jacek Serafin. Zwycięzca uzyskał wynik 1545 pkt. Drugie miejsce zajął Paweł Kalista - 1025 pkt, natomiast na najniższym stopniu podium uplasował się Kamil Mazur z wynikiem 850 pkt. Najlepszym zawodnikom nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego wręczył prezes Koła Brody, Zenon Zaczek.... więcej

DODATKOWE ZAWODY GRUNTOWE ZALICZANE DO CYLKU GRAND PRIX

ZARZĄD KOŁA PZW BRODY 16.10.2011 ORGANIZUJE DODATKOWE TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE ZALICZANE DO TEGOROCZNEGO CYKLU GRAND PRIX. ZBIÓRKA ZAWODNIKÓW O GODZINIE 7.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY! ZARZĄD KOŁA... więcej

PUCHAR POLSKI W DWUBOJU MULTI DLA JANA KITY!

Aktualności | 2011-10-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniach 23-25.09.2011 r.odbyły się ostatnie zawody z cyklu Pucharu Polski w Wędkarstwie Rzutowym 2011. Zawody te były podsumowaniem całorocznej rywalizacji zawodników z całej Polski. Do samego końca nie było wiadomo kto zwycięży w poszczególnych kategoriach. Prowadzący niemal przez cały sezon zawodnik z klubu wędkarskiego Kiełb Brody i Koła PZW Brody Jan Kita potwierdził że jest najlepszym zawodnikiem w 2 -boju multi wygrywając ostatnie zawody pucharowe i tym samym zdobywając Puchar Polski 2011r. 2 i 3 miejsce zajęli zawodnicy z okręgu Legnickiego. W ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY SPINNINGOWE - 02.10.2011 WYNIKI

Aktualności | 2011-10-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 02 października br. na Zalewie Brodzkim odbyły sie kolejne zawody z cyklu Grand Prix. Tym razem wędkarze łowili metodą spinningową, w jednej czterogodzinej turze. W tym dniu najleprzym spinningistą okazał sie Robert Klepacz uzyskując wynik 1015 pkt. Taki wynik uzyskał dzięki dziewięciu okoniom. Na drugim miejscu uplasował sie Sebastian Kozieł z wynikiem 305 pkt. łowiąc trzy okonie. Najniższy stopień podium przypadł w udziale junirowi Adrianowi Turkowi, który złowił dwa wymiarowe okonie o łącznej wadze 240 gram. Najlepszym zawodnikom nagrody wręczył prezes ...... więcej

TOWARZYSKIE ZAWODY GRUNTOWE - 25.09.2011 WYNIKI

Aktualności | 2011-09-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 25 września br. na Zalewie Brodzkim odbyły sie Towarzyskie Zawody Gruntowe rozegrane w jednej czterogodzinnej turze. Zwycięzcą zawodów został z wynikiem 2835 punktów Sebastian Kozieł. Na drugim miejscu uplasował się Jacek Serafin uzyskując 2585 punktów, a najniższy stopień podium wywalczył Kazimierz Hert z wynikiem 2110 punktów. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe z rąk prezesa Koła PZW Brody, Zenona Zaczka.... więcej

SPINNINGOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU NA ZALEWIE BRODZKIM - 18.09.2011

Aktualności | 2011-09-18 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 18.09 br. na Zalewie w Brodach rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. W zawodach udział wzięło 34 reprezentantów z kół i klubów Okręgu Kieleckiego. Rywalizacja toczyła się się w dwóch czterogodzinnych turach, w sektorach zlokalizowanych po obu stronach zalewu Brodzkiego. Po ośmiogodzinnych zmaganiach sklasyfikowanych zostało tylko 15 zawodników, którym udało się złowić wymiarowe ryby. Mistrzem Okręgu na 2011 rok został Mirosław Czuba z koła Ostrowiec Huta, drugie miejsce wywalczył Cezary Sobczyk z koła Ostrowiec ...... więcej

JAN KITA MISTRZEM ŚWIATA!!!

Aktualności | 2011-09-06 | Publikujący: Koło PZW-Brody

20 - letni członek naszego koła i WKS "Kiełb" JAN KITA 2 września na Rzutowych Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Czechach zdobył w Kategorii Seniorów Mistrzostwo Świata w konkurencji "MULTI CEL". 3 września do złotego medalu zdobytego dzień wcześniej dołożył kolejny, tym razem srebrny krążek w konkurencji "MULTI ODLEGŁOŚĆ". Filmy z zawodów oraz ceremoni wręczenia medali umieszczone zostały w zakładce NASZE FILMY: ... więcej