0

Zawody Spławikowe Działaczy Koła

Aktualności | 2011-07-24 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 24 lipca br. przy deszczowej pogodzie odbyły się Zawody Spławikowe Działaczy Koła PZW Brody. W zawodach udział wzięło 18 zawodników, których celem było złowienie jak Największej Ryby. Trzygodzinne zmagania wyłoniły zwycięzcę, którym został Andrzej Kania łowiąc leszcza o wadze 380 gram. 320 gramowy leszcz zapewnił drugą lokatę Robertowi Klepaczowi, a na ostatnim stopniu podium uplasował się Maciej Zaczek, którego największy ze złowionych leszczy ważył 280 gram. Zwycięzcom nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego wręczył ...... więcej

ZAWODY NOCNE - WYNIKI

Aktualności | 2011-07-11 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 9.07 br. Zarząd Koła PZW Brody zorganizował Towarzyskie Zawody Nocne. Na zbiórce o godz. 19 zameldowało sie 25 zawodników. Rywalizacja rozpoczęła sie o godz. 20.00 i trwała do 6.00. Całonocne zmagania wyłoniły zwyciężcę, którym został Stanisław Pożoga uzyskując 4155 gr. Drugą lokatę zajął Kazimierz Hert z wynikiem 4075 gr a na ostatnim stopniu podium uplasował się Jerzy Walkiewicz z dorobkiem 3850 gr. W sumie podczas zawodów złowionych zostało 44,5 kg, które po zważeniu wróciły do wody. Zwycięzcom atrakcyjne nagrody w ...... więcej

ZAWODY NOCNE - ZAPROSZENIE

Aktualności | 2011-07-07 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza w dniu 9 lipca br. na Towarzyskie Zawody Nocne. Zbiórka uczestników o godzinie 19.00. Dozwolone łowienie na dwie wędki dowolną metodą (bez spinningu). Szczegóły omówione zostaną na odprawie. Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zarząd Koła Brody ... więcej

Towarzyskie Zawody Odległościowe (26.06.2011) WYNIKI

Aktualności | 2011-06-26 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W niedzielę 26 czerwca br. na Zalewie Brodzkim rozegrane zostały jedyne w tym sezonie zawody odległościowe (na odprawie przed zawodami ustalono, że minimalna odległość wędkowania od brzegu to 20 metrów). Czterogodzinna rywalizacja wyłoniła zwycięzcę, którym okazał się Kazimierz Hert z wynikiem 810 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Jan Barański uzyskując 745 punktów, a najniższy stopień podium wywalczył Łukasz Bębas z wynikiem 710 punktów. Zwycięzcy otrzymali gratulacje oraz nagrody rzeczowe w postaci atrakcyjnego sprzętu ...... więcej

Nasi na podium w Rzutowych Mistrzostwach Okręgu w Busku!

Aktualności | 2011-06-13 | Publikujący: Koło PZW-Brody

11.06 br. odbyły się Rzutowe Mistrzostwa Okręgu w Busku. W kategorii kadetów w trójboju spinningowym Mistrzynią Okręgu została reprezentantka naszego koła Donata Żelazowska. W kategorii seniorów Jan Kita zajął trzecie miejsce w trójboju i pięcioboju spinningowym, a Paweł Kita czwarte miejsce w pięcioboju i piąte miejsce w trójboju spinningowym. GRATULACJE!... więcej

Zawody Spławikowe z okazji Dnia Dziecka

Aktualności | 2011-06-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Jak co roku w pierwszą sobotę czerwca Zarząd Koła PZW w Brodach zorganizował na zalewie Brodzkim otwarte zawody spławikowe z okazji Dnia Dziecka. W zawodach przy pięknej pogodzie uczestniczyło 86 dzieci w tym 16 dziewczynek, ze szkół podstawowych i gimnazjalnych gminy Brody. Dzieci podzielone zostały na grupy wiekowe. Po dwugodzinnych zmaganiach na młodych adeptów wędkowania i ich opiekunów czekał poczęstunek w postaci grillowanych kiełbasek. Zwyciężcami w swoich kategoriach zostali: -           w kategorii dziewcząt zwyciężyła Dagmara Kowalska z Brodów ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła - 29.05.2011

Aktualności | 2011-05-30 | Publikujący: Koło PZW-Brody

29 maja br. na Zalewie w Brodach odbyły się kolejne w tym roku Mistrzostwa Koła. Tym razem rywalizacja toczyła się w dyscyplinie spinningowej. Pomimo niesprzyjającej aury na starcie o godzinie 6.00  zameldowało się 23 zawodników. Zawody rozegrano „na żywej rybie” w jednej czterogodzinnej turze. Pogoda niewątpliwie wpłynęła na apetyty ryb, ponieważ do protokołu ze złowionymi okoniami zapisanych zostało tylko 5 zawodników. Mistrzem Koła na 2011 został Kamil Mazur z wynikiem 290 pkt., drugie miejsce wywalczył Jan Barański uzyskując 140 pkt., a na ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła - 22.05.2011 Wyniki

Aktualności | 2011-05-23 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Jak co roku w maju Zarząd PZW Brody zorganizował Spławikowe Mistrzostwa Koła mające wyłonić Mistrza Koła na 2011 rok w kategorii Juniorów i Seniorów. Tegoroczne zawody odbyły się w niedzielę 22 maja. Niekorzystne prognozy pogody wpłynęły na to, że organizatorzy zdecydowali, aby każda z tur trwała 2,5 godziny (a nie 3 godz. jak przewiduje regulamin). Nadciągająca podczas zawodów burza sprawiła, że druga tura wędkarskich zmagań została przerwana po 1,5 godzinie. Mistrzem Koła w kategorii Seniorów został Jan Kita. Tuż za nim uplasował się ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży (8.05.2011) WYNIKI

Aktualności | 2011-05-08 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W zawodach wzięło udział 12 młodych adeptów wędkarstwa podzielonych na dwie grupy wiekowe. Kategoria Kadetów obejmowała dzieci do lat 14, natomiast do kategorii Juniorów należała młodzież w wieku od 15 do 18 lat. Zacięte dwugodzinne zmagania z rybami wyłoniły zwycięzców. W kategorii Kadetów pierwsze miejsce wywalczyła Donata Żelazowska, która złowiła 470 gram płoci i leszczy. Za nią w klasyfikacji znalazła się Natalia Kurek z wynikiem 290 g, a trzecie miejsce zajął Krzysztof Adamczyk uzyskując wynik 280 g. Najlepszym ...... więcej

Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży

Aktualności | 2011-05-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody zaprasza w dniu 8 maja 2011r. na Towarzyskie Zawody Spławikowe Młodzieży. Zbiórka uczestników o godzinie 7.00 przy szkole w Rudzie. Dla najlepszych zawodników przewidziane są atrakcyjne nagrody. Zarząd Koła Brody... więcej