0

Zawody dodatkowe - metoda dowolna - 23.09.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-09-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23 września Zarząd Koła w Brodach zorganizował dodatkowe zawody, które nie były zaplanowane w kalendarzu imprez sportowych Koła, zatem nie zaliczały się do ogólnej klasyfikacji o miano Najlepszego Wędkarza Koła Brody. Na starcie o godzinie 6.00 pomimo niesprzyjającej pogody stawiło się 20 zawodników. Tym razem uczestnicy mogli sobie wybrać metodę połowu. Większość zawodników łowiła metodą gruntową przy użyciu dwóch wędek, jednak kilku uczestników zdecydowało się łowić metodą spławikową. Załamanie ...... więcej

Srebrny medal Janka Kity na Rzutowych Mistrzostwach Świata seniorów w Szwecji

Aktualności | 2018-09-20 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Mieszkaniec Brodów Jan Kita wywalczył srebrny medal na Rzutowych Mistrzostwach Świata seniorów w Szwecji. Tym samym został wicemistrzem Świata na rok 2018. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w miejscowości Ronneby w Szwecji. Medalista – reprezentant Polski należący do klubu WKS „Kiełb Brody” i Brodzkiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego, w kwalifikacjach uzyskał 90/100pkt. W finale nasz zawodnik pomylił się tylko raz uzyskując 95 pkt. Pierwsze miejsce zajął najgroźniejszy rywal Janka, Szwajcar Markus Klausler, z identycznym ...... więcej

Komunikat „Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów" - Wióry

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach informuje wędkarzy, że w dniu 9.09.2018 r. na zbiorniku WIÓRYodbędą się zawody spinningowe o Mistrzostwo Okręgu Teamów. Wobec powyższego część zbiornika w tym dniu nie będzie dostępnadla wędkarzy łowiących ze środków pływających. Prosimy również wędkarzy łowiących z brzegu o nie zajmowaniestanowisk od miejscowości Pokrzywnica i Szeligi według załączonej mapki. Mapka pod linkiem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/176055/60/komunikat_spinningowe_mistrzostwa_okregu_teamow... więcej

Drużynowe Zawody Rejonowe – 2 i 3 miejsce naszych

Aktualności | 2018-09-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 2 września na Zbiorniku Piachy w Starachowicach odbyły się Druzynowe Zawody o Mistrzostwo Rejonu IV. Tym razem organizatorem było Koło PZW Starachowice. Na zbiórce stawiło się 8 drużyn reprezentujących Koła: Brody, Ostrowiec Miasto, Ostrowiec Huta, Rudki i Starachowice. Każdą drużynę stanowiło dwóch seniorów oraz jeden junior. Nasze Koło reprezentowały dwie drużyny w składzie: Paweł Kalista, Kamil Kuzia, Kacper Barański oraz Marcin Nowak, Michał Turbiarz i Olaf Kowalik. Każdy z uczestników rywalizował w swoim sektorze. O ...... więcej

Zawody dla Dzieci i Młodzieży "Zakończenie wakacji" - 25.08.2018 Wyniki

W dniu 25 sierpnia odbyły się Towarzyskie Zawody dla Dzieci i Młodzieży „Zakończenie wakacji”. Miejscem spotkania był Mały Staw tzw. „Ruśna”. Zawody po 2,5 godzinnych zmaganiach wygrał Oliwier Klepacz z wynikiem 1,6 kg. Drugie miejsce zajął Kacper Barański 1,4 kg, natomiastna trzecim miejscu uplasował się Piotr Turbiarz. Zwycięzcy z rąk prezesa Macieja Zaczka otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. ... więcej

66 INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA POLSKI W WĘDKARSTWIE RZUTOWYM

Na zlecenie Zarządu Głównego PZW w Warszawie okręg w Bydgoszczy zorganizował 66 indywidualne Mistrzostwa Polski w wędkarstwie rzutowym. W składzie reprezentacji PZW Okręgu w Kielcach, którzy również reprezentują barwy WKS Kiełb Brody i należą do Koła w Brodach znalazło się sześciu zawodników: Natalia Zaczek, Magdalena Serafin, Aleksandra Serafin, Donata Żelazowska, Paweł Kita i Jan Kita. Jan Kita po zaciętej walce z Jackiem Kuzą (Okręg Kielce), wygrywając dwubój multiplikatorowy obronił po raz kolejny tytuł Mistrz Polski. Jest to ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła – Wyniki I Tury 19.08.2018

W dniu 19 sierpnia rozegrana została I Tura Spinningowych Mistrzostw Koła. Uczestnicy rywalizowali w 4 godzinnej turze po prawej stronie zbiornika na odcinku od Restauracji „Karpik” do „betonów”. Zawody rozegrano na żywej rybie co oznacza ze zaraz po złowieniu ryba została zmierzona przez sędziego i wypuszczona do wody. W tym dniu drapieżniki nie żerowały dobrze o czym świadczy fakt, że tylko czterem zawodnikom udało się złowić punktowane ryby. Pierwszą turę wygrał Karol Maciejczak który złowił szczupaka o długości 56,1 ...... więcej

Zawody dla dzieci i młodzieży - 25.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-19 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza dzieci i młodzież na Zawody Spławikowe. Zawody odbędą się25 sierpnia Zbiórka w sobotę o godz. 8.00 nad Małym Stawem tzw. "Ruśna". Prosimy o zabranie siatek do przechowywania ryb. Przewidziano nagrody rzeczowe dla najlepszych. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji rocznej Grand Prix Koła w kategorii Juniorów. ... więcej

Towarzyskie Zawody Nocne - 11/12.08.2018 Wyniki

W nocy z 11 na 12 sierpnia na zalewie Brody w okolicy szkoły w Rudzie odbyły się ostatnie zaplanowane na ten rok zawody nocne. Zawody po 12 godzinach połowu wygrał Szymon Niewczas z bardzo dobrym wynikiem wynoszącym 8200 gram. Drugie miejsce zajął Jerzy Walkiewicz z wynikiem 4830 gram, natomiast na trzecim miejscu uplasował się lider klasyfikacji ogólnej GPx Koła Brody Marcin Piwnik z wynikiem 3915 punktów. Kolejne miejsca zajęli odpowiednio Radosław Piwnik, Paweł Pająk i Sebastian Kozieł. Nagrodę niespodziankę wylosował Sebastian Zamojski, a był to bardzo ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Koła-Zawody Nr 1 - 19.08.2018 Zaproszenie

Aktualności | 2018-08-16 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Koła PZW Brody serdecznie zaprasza na Spinningowe Mistrzostwa Koła - Zawody Nr1. Zawody odbędą się 19 sierpnia br. Zbiórka zawodników o godz. 6.00 na nowym parkingu od strony Krynek. Sektor: od Restauracji "Karpik" do "Betonów". Uwaga! "Betony" wyłączone z wędkowania. Zawody rozegrane będą "Na żywej rybie" zatem zawodników prosimy o zabranie siatek do przechowania złowionych ryb do czasu przybycia sędziego. Nagroda rzeczowa rozlosowana zostanie spośród wszystkich uczestników. Zawody będą zaliczane do klasyfikacji Grand ...... więcej