0

Jacek Pawłowski Spinningowym Mistrzem Okręgu

Aktualności | 2018-10-12 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 7 października na zbiorniku Brody rozegrane zostały Spinningowe Mistrzostwa Okręgu. Sektory seniorów wyznaczone zostały na obu brzegach, natomiast sektor juniorów wyznaczono od przystani wodnej do przepływu na zbiornik boczny Oczko w miejscowości Krynki. Na starcie zameldowało się 33 seniorów i 4 juniorów. Zawody rozegrane zostały w dwóch cztero-godzinnych turach. Sędzią głównym zawodów był Zenon Zaczek. W pierwszej turze wymiarowe ryby złowiło tylko 7 seniorów. Żadnemu juniorowi niestety nie udało się ...... więcej

Sebastian Kozieł Spinningowym Mistrzem Koła Brody - 30.09.2018

Po rozegraniu dwóch tur Spinningowych Mistrzostw Koła tytuł Mistrza wywalczył Sebastian Kozieł łowiąc w obu turach po jednym okoniu. Drugie miejsce zajął Ireneusz Nowakowski, który również punktował w obu turach, jednak miał mniejszą ilość punktów za ryby. Różnica wyniosła tylko 30 pkt. Trzecie miejsce zajął Paweł Kowalski, który w I turze nie złowił ryby natomiast w drugiej turze złowił pięknego szczupaka - 61,7cm i prawie 30 centymetrowego okonia. O pechu mogą mówić - Karol Maciejczak i Jarosław Pacek. Obaj w I ...... więcej

Szczepan Czarnecki najlepszy podczas Ogólnopolskich Zawodów Gruntowych GPP (Feeder) Zamość - Zbiornik Nielisz

W dniach 21-23 września na zbiorniku Nielisz rozegrane zostały Ogólnopolskie Zawody Gruntowe GPP (Fedeer). Udział w tych zawodach wziął członek naszego Koła Szczepan Czarnecki, który jest aktualnym Mistrzem naszego Koła w tej dyscyplinie. Szczepan w pięknym stylu łowiąc w obu turach 36,8 kg ryb zajął pierwsze miejsce. Pełne wyniki z zawodów można zobaczyć pod poniższym linkiem: http://www.pzw.org.pl/gks/wiadomosci/177376/66/ogolnopolskie_zawody_gruntowe_gpp_feeder_zamosc_zbiornik_nielisz ... więcej

Zalew Brody wyłączony z wędkowania w dniu 07.10.2018

Aktualności | 2018-10-03 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W związku z zaplanowanymi na dzień 7 października 2018 roku Spinningowymi Mistrzostwami Okręgu Kieleckiego zbiornik Brody będzie wyłączony z wędkowania w miejscu wyznaczonych sektorów. Mapa sektorów w załączniku. Za utrudnienia przepraszamy. Zarząd Koła PZW Brody ... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - Brody 07.10.2018

Aktualności | 2018-10-02 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Komunikat Indywidualnych Mistrzostw Okręgu PZW w Kielcach w Wędkarstwie Spinningowym kat. Seniorów i Juniorów Zgodnie z terminarzem imprez okręgowych Spinningowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Kielcach kat. Seniorów i Juniorów odbędą się 7 października 2018 roku na zbiorniku Brody. Zbiórka uczestników o godz. 6.00 na nowym parkingu obok zalewu od strony miejscowości Krynki. Z powodu remontu drogi powiatowej, obok zalewu, dojazd na miejsce zbiórki będzie możliwy jedynie od DK 9. Brak możliwości dojazdu od DK 42. Prosimy uwzględnić ...... więcej

Zawody dodatkowe - metoda dowolna - 23.09.2018 Wyniki

Aktualności | 2018-09-25 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 23 września Zarząd Koła w Brodach zorganizował dodatkowe zawody, które nie były zaplanowane w kalendarzu imprez sportowych Koła, zatem nie zaliczały się do ogólnej klasyfikacji o miano Najlepszego Wędkarza Koła Brody. Na starcie o godzinie 6.00 pomimo niesprzyjającej pogody stawiło się 20 zawodników. Tym razem uczestnicy mogli sobie wybrać metodę połowu. Większość zawodników łowiła metodą gruntową przy użyciu dwóch wędek, jednak kilku uczestników zdecydowało się łowić metodą spławikową. Załamanie ...... więcej

Srebrny medal Janka Kity na Rzutowych Mistrzostwach Świata seniorów w Szwecji

Aktualności | 2018-09-20 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Mieszkaniec Brodów Jan Kita wywalczył srebrny medal na Rzutowych Mistrzostwach Świata seniorów w Szwecji. Tym samym został wicemistrzem Świata na rok 2018. Tegoroczne mistrzostwa odbyły się w miejscowości Ronneby w Szwecji. Medalista – reprezentant Polski należący do klubu WKS „Kiełb Brody” i Brodzkiego Koła Polskiego Związku Wędkarskiego, w kwalifikacjach uzyskał 90/100pkt. W finale nasz zawodnik pomylił się tylko raz uzyskując 95 pkt. Pierwsze miejsce zajął najgroźniejszy rywal Janka, Szwajcar Markus Klausler, z identycznym ...... więcej

Komunikat „Spinningowe Mistrzostwa Okręgu Teamów" - Wióry

Aktualności | 2018-09-05 | Publikujący: Koło PZW-Brody

Zarząd Okręgu Polskiego Związku Wędkarskiego w Kielcach informuje wędkarzy, że w dniu 9.09.2018 r. na zbiorniku WIÓRYodbędą się zawody spinningowe o Mistrzostwo Okręgu Teamów. Wobec powyższego część zbiornika w tym dniu nie będzie dostępnadla wędkarzy łowiących ze środków pływających. Prosimy również wędkarzy łowiących z brzegu o nie zajmowaniestanowisk od miejscowości Pokrzywnica i Szeligi według załączonej mapki. Mapka pod linkiem: http://www.pzw.org.pl/kielce/wiadomosci/176055/60/komunikat_spinningowe_mistrzostwa_okregu_teamow... więcej

Drużynowe Zawody Rejonowe – 2 i 3 miejsce naszych

Aktualności | 2018-09-04 | Publikujący: Koło PZW-Brody

W dniu 2 września na Zbiorniku Piachy w Starachowicach odbyły się Druzynowe Zawody o Mistrzostwo Rejonu IV. Tym razem organizatorem było Koło PZW Starachowice. Na zbiórce stawiło się 8 drużyn reprezentujących Koła: Brody, Ostrowiec Miasto, Ostrowiec Huta, Rudki i Starachowice. Każdą drużynę stanowiło dwóch seniorów oraz jeden junior. Nasze Koło reprezentowały dwie drużyny w składzie: Paweł Kalista, Kamil Kuzia, Kacper Barański oraz Marcin Nowak, Michał Turbiarz i Olaf Kowalik. Każdy z uczestników rywalizował w swoim sektorze. O ...... więcej

Zawody dla Dzieci i Młodzieży "Zakończenie wakacji" - 25.08.2018 Wyniki

W dniu 25 sierpnia odbyły się Towarzyskie Zawody dla Dzieci i Młodzieży „Zakończenie wakacji”. Miejscem spotkania był Mały Staw tzw. „Ruśna”. Zawody po 2,5 godzinnych zmaganiach wygrał Oliwier Klepacz z wynikiem 1,6 kg. Drugie miejsce zajął Kacper Barański 1,4 kg, natomiastna trzecim miejscu uplasował się Piotr Turbiarz. Zwycięzcy z rąk prezesa Macieja Zaczka otrzymali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego. ... więcej